Pakt z diabłem

Meghan March Wydawnictwo: Editio Cykl: The Forge Trilogy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Deal with the Devil
Marcin Kowalczyk
Editio
miliarder poker gra mafia porwanie siostry skrupuły zakład pieniądze seks erotyka pożądanie uczucia bezwzględność zaufanie pragnienie
Deal with the Devil
The Forge Trilogy (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Marcin Kowalczyk

Przyjemna i szybko się czyta, ale bez szału. Nie porwała mnie i mimo zagadkowego zakończenia nie czuje silnej potrzeby poznać ciąg dalszy...

Przeczytałam 3 części w 1,5 dnia :) Bardzo wciąga, akcja jest ciekawa i zaskakująca, polecam

jakie te postaci są miałkie, słabo napisane, sama intryga jest tak grubymi nićmi szyta, że aż szkoda tracić na to czas

Początek trochę mi się dłużył, później zaczęło się już więcej dziać. Jedyne co mi się nie podoba to nazywanie przez Indie głównego bohatera ciągle Forge'm, tak jakby nie miał imienia.. Nie lubie też nazywania męskiego przyrodzenia słowami typu "maczuga", czy "dzida"..
Ogólnie historia bardzo ciekawa, inna niż wszystkie. Zakończenie jest bardzo intrygujące i już nie mogę...

Książka nie najgorsza jednak nie jest to coś do czego chętnie wrócę. Bohaterowie ujdą, fabuła nie najgorsza. Jednak czasami dobijał mnie styl w jakim jest napisana w tym sceny seksu.

W książce "Pakt z diabłem" Jericho Forge niebezpieczny, posiadający tajemnice, władzę, bardzo przystojny miliarder, który opływa w luksusy. Stara się mieć nad wszystkim kontrolę, a cel jaki już sobie upatrzy musi go mieć bez względu na wszystko. India Baptiste kobieta która potrafi ukryć swoje emocje jak nikt inny. Gra w karty i jest w tym najlepsza z najlepszych, dopóki na...

Książka tak wciągająca, że nie ma opcji czytania jej na raty - skończyłam pierwszą część i od razu zamówiłam dwie kolejne Super historia, non stop akcja - zero nudy i przeciągania. Naprawdę polecam :)

Megaśna seria!!!
Odważna, zadziorna i pewna siebie babeczka <3
Baardzo mi się podobała!!!
No i gorący, niewymuszony seks, co ostatnio w książkach erotycznych nie tak łatwo znaleźć..
Polecam!!!

„Podejmuję ryzyko, które innym wydaje się szaleństwem, ale gdy odchodzę z nagrodą większą niż cokolwiek, co byliby sobie w stanie wyobrazić w ich ciasnych umysłach, czuję ich zazdrość”.

Pakt z diabłem to rewelacyjny początek historii Indii i Forga, który rozpali wasze zmysły do czerwoności i rozbudzi waszą ciekawość do granic możliwości, że nie będziecie mogli się...

Od dawna krążę wokół powieści @meghanmarch i w końcu postanowiłam nadrobić. ☺️
„Pakt z diabłem” to książka obfita w bardzo wysokie temperatury, a napięcie między bohaterami sięga zenitu. Ciekawy jest też sam pomysł na fabułę, która, moim zdaniem, wyróżnia się na tle innych romansów. Mamy tutaj historię zawodowej pokerzystki - pięknej Indii Baptiste,...

1 158
  • 2020