Serce diabła

Okładka książki Serce diabła Meghan March
Okładka książki Serce diabła
Meghan March Wydawnictwo: Editio Cykl: The Forge Trilogy (tom 3) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
The Forge Trilogy (tom 3)
Editio Red
Heart of the Devil
Editio
2020-08-12
2020-08-12
2019-03-12
Marcin Kuchciński

Galopem na finał

Większość tej części była naprawdę spoko, ale nie podobało mi się zakończenie. Oczekiwałam czegoś zupełnie innego, czegoś co mnie wbije w fotel i zaskoczy pomimo moich przewidywań. A mam wrażenie, że autorka trochę bezsensownie pociągnęła zakończenie, bo nie miało ono żadnego większego uzasadnienia. Szkoda trochę, bo naprawdę myślałam, że po naprawdę przyjemnym 2 tomie, trzeci tylko umocni moje postrzeganie tej serii. Niestety tak się nie stało i cała seria dostaje ode mnie jednak nieco niższą notę.

Czuć chemię między głównymi bohaterami. To już ich trzecia część. Książka wciąga.

Książka przeczytana w kilka godzin. Historia zakończyła się dosyć niespodziewanie, ale nie będę zdradzać szczegółów, żeby nie psuć czytelnikom zabawy. Ogólnie cały cykl był bardzo dobry, rozbudowana intryga, duże pieniądze i miłość w tle - a może nie w tle a na pierwszym planie? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami...

After all, not that bad

After all, not that bad

W tej cześć dzieje się wszystko. Jest rozwód, są porachunki z tymi złymi, jest śmierć, a także wybaczenie ojcu. Najważniejsze na końcu, ślub prawdziwy z tym jedynym.

Ta część serii chyba najbardziej infantylna. Coś się działo, ale było to baaaardzo naciągane. Drażniły mnie też kilkuzdaniowe rozdziały. Zmarnowany czas. I ten Kraken - żenada.

Gdyby tylko było to ciut bardziej realistyczne..

Gdyby tylko było to ciut bardziej realistyczne..

I ostatnia część trzyma poziom pierwszej. Przyjemnie się czyta całą serię. Polecam.

Właśnie tego się spodziewałam. Nic dodać, nic ująć. I mimo, że książka mi się podobała, nie odcisnęła nic poza chwilowym zapomnieniem.

Nie będziecie żałować, ponieważ cała seria jest zdumiewająco dobra. Szalone pożądanie, miłość i pełno zwrotów akcji.
Cudowna pozycja, warta polecenia!

Cudowna pozycja, warta polecenia!

Meghan March Serce diabła Zobacz więcej