Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 31.47 zł

Dobry chłopak

Sarina BowenElle Kennedy Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Hokeiści (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Good Boy
Hokeiści (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Izabela Żukowska
hokej wesele miłość seks studia uczucia humor

To było coś dla mnie! Główny bohater "Dobrego chłopaka" duetu Sariny Bowen i Elle Kennedy, czyli Blake Riley, jest takim głośnym mięśniakiem, rzucającym niezrozumiałymi przezwiskami i dziwnymi metaforami, którego wprost nie sposób nie pokochać. Wydaje się być płytki, jak sierpniowa kałuża, ale po bliższym poznaniu okazuje się być tym tytułowym dobrym chłopakiem, który...

historia Jess, siostry hokeisty, która nie może znaleźć swojego powołania w życiu i ma wrażenie, że jest zakałą rodziny. Poznajemy ją w dniu ślubu jej brata, który organizuje, a jako drużba towarzyszy jej Blake Riley, z którym miała już kiedyś możliwość dość dogłębnie się poznać.To nie jest zwyczajna opowieść, to opowieść o poszukiwaniu siebie i swojej drogi w życiu, o...

Świetna, zabawna i zmysłowa, brakuje mi tylko epilogu.

Masakra jakaś. Kolejna książka, która ma tak wysoka średnią, a nic sobą nie reprezentuje. Dobrze, że się ją szybko czytało, bo inaczej nie dobrnęłabym do końca. Główny bohater został przedstawiony jako półgłówek albo facet, który zatrzymał się w swoim rozwoju na etapie przedszkola. I co mnie najbardziej dobija "heloł" - aż brak mi słów :-(((((

Przyjemne romansidło. Przeczytać i zapomnieć. Dużym plusem są fajni bohaterowie. Czyta się bardzo fajnie, szybko.

Ughhhh. Myslalam ze porzuce juz ta ksiazke w cholere. Autorki pokazaly glownego bohatera jako tępego sportowca, ktory mowi w taki sposob, jakby edukacje zakonczyl na gimnazjum. Dialogi z nim albo "jego" rozdzialy to byla masakra. Ogolnie okazuje sie ze to dobry chlopak o wielkim sercu, ale kreacja na stereotypowego sportowca bardzo mi sie nie podobala.

Chyba oczekiwałam zbyt wiele od tej książki, choć nie będę ukrywać, że ma swój urok. Typowy romans na poprawę humoru, lekki i przyjemny, nie wymaga zbyt wielkiego skupienia.

Oj... Sięgnełam po tę książkę, tylko i wyłącznie dlatego, że pragnęłam przeczytać coś od Elle Kennedy, bo wszystko inne już przeczytałam. No i cóż, po drugą część tej serii nie sięgnęłam. Książkę czyta się szybko, ale brak tu charakterestycznych zwrotów akcji czy głębi postaci, które kreuje Elle. Historia bez twistów, prosta i nudna z happy endem. Brak rollercostera...

Miałam niskie oczekiwania, ale książka o dziwo okazała się całkiem wciągająca i miejscami się szczerze uśmiałam.

Nie wiem co to było... gdyby nie to, ze szybko się czytało myślę, że bym ją odłożyła już w połowie. Bohaterowie tragedia: Blake dorosły facet z umysłem dzieciaka (fajnie, że miał luźne podejście i wgl ale bez przesady, Jess nieogarnięta pod każdym względem. Akcja niby była ale nic się specjalnego nie działo a jak coś się działo to bez emocji.

Dyskusje

1 500
  • 2020
  • 2020
  • Legimi
  • Ebook
  • Przeczytane w 2020

Dodaj cytat z książki Dobry chłopak