Dobry chłopak

Okładka książki Dobry chłopak
Sarina BowenElle Kennedy Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Hokeiści (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2020-02-03
Data 1. wydania:
2017-01-31
Izabela Żukowska
hokej wesele miłość seks studia uczucia humor

Okładka książki Zostań Sarina Bowen, Elle Kennedy
Ocena 7,3
Zostań Sarina Bowen, Elle ...

Książka narawdę fajna.

Książka narawdę fajna.

Bardzo ciekawa książka, której nie sposób się oprzeć. Wykreowane postaci Blake na przystojnego faceta, który bez trudu zdobywa dziewczyny. Jednak przez większość książki jego tandetne teksty podrywu i sposób działania bardzo mnie bawiły. Humorystyczna książka można się przy niej pośmiać.
Zaskoczyła mnie również głębia książki, tło na którym oparta jest cała historia dzięki czemu nie jest to tylko erotyk. Przeczytałam ją w jeden dzień bo tak mnie wciągnęła nie mogłam się jej oprzeć im coraz więcej przeczytałam rozdziałów tym bardziej zakochiwałam się w Blake Rileya .

Polecam przeczytać 😘😘😘

To druga książka tej autorki, która przeczytałam. Wysokie oceny spowodowały, ze raz jeszcze dałam szanse autorce i to był stracony czas. To nie mój styl, historie są płaskie, jednowymiarowe i przewidywalne.

Ciężko przebrnąć przez pierwsze strony, ale potem się płynie po kartkach. Książka nie była tragiczna ale autorki stać na więcej. Do przeczytania w jeden wieczór i odmóżdżenia się

Przewidywalna, opisy przydługie, nie wnoszące nic ważnego, kilka zabawnych momentów. Można przeczytać, ale nie porywa.

Pisanie w duecie to ryzykowna sprawa. To chyba potwierdzenie. Intryga i zachowania osób opisywanych jako dorosłe na poziomie wczesnolicealnym. A zbliżenia - niektóre - są bardzo dorosłe. Więc jest rozziew. Dla mnie irytujące.

📕Recenzja:

Pierwszy raz zetknęłam się z książki Sariny i Kennedy napewno nie ostatni. Płynące pióra, troszke głupiutki główny bohater z zestawieniem tła hokejewoge był świetnym zamysłem. Nie nudna fabuła z delikatnej pogubioną i upartą bohaterką. Potyczki słowne dodały trochę pikanteria jak i zabawnego klimatu.

📕Recenzja:

Lekka lektura do poduszki.

Lekka lektura do poduszki.

Lubicie sięgać po nieco starsze tytuły? Czy tylko bierzecie te najnowsze jeszcze gorące? 🤔

My ostatnio miałyśmy chęć na coś starszego dlatego sięgnełyśmy po książkę "Dobry chłopak" i powiemy Wam, że zdecydowanie jesteśmy zadowolone z lektury 🧡 należy ona do tych, które są świetnie poprowadzone a do tego za sprawą lekkiego stylu pisania autorek są baaardzo przyjemne. Czytamy je aby typowo odpocząć od cięższych np. mafijnych tematów. W tej historii mamy wiele humoru, który kochamy w książkach za sprawą chociażby głównego bohatera Blake'a i jego nieco momentami tandetnych tekstów na podryw, które nas ubawiły a za sprawą, których na ustach pojawił się nie raz i nie dwa uśmiech 😃 ale również Jess, która nie pozostawała mu dłużna i potrafiła się odgryźć 😈 znajdziemy również sceny z gorącymi hokeistami w rolach głównych (a przypuszczamy, że wiecie z poprzednich postów, że kochamy motywy sportu w książkach 😍🧡). Do tego rozdziały pisane zarówno z perspektywy jej jak i jego co bardzo nam się podoba w książkach a pozwala na pokazanie punktu widzenia każdego bohatera. Wbrew temu co myslałyśmy na samym początku, historia nie jest płytka. Wręcz odwrotnie po lepszym zapoznaniu się z nią okazuje się, że ma również swoją głębię. Reasumując czegoś takiego właśnie szukałyśmy. Na jesienne "odmóżdżenie" czyli relax z książką, która nie obciąża głowy a pozwala się wyluzować i dobrze bawić. Idealna. Polecamy.

Dodaj cytat z książki Dobry chłopak