Królestwo nędzników

Okładka książki Królestwo nędzników Paullina Simons
Okładka książki Królestwo nędzników
Paullina Simons Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Kres wieczności (tom 2) literatura piękna
Kres wieczności (tom 2)
A Beggar's Kingdom
Świat Książki
2019-11-20
2019-11-20

Na półkach: , , , , , ,

Cóż, muszę przyznać, że nieczęsto zdarza mi się, aby czytać jedną książkę przez parę miesięcy.
Jak zapewne część z Was pamięta, pierwsza część przygód Julianna i Josephine bardzo mi się podobała.
Co zatem spowodowało, że kontynuację opowieści o ich losach czytałam tak długo?
Zapraszam do zapoznania się z moją opinią…

Co zatem spowodowało, że kontynuację opowieści o ich losach czytałam tak długo?
Zapraszam do zapoznania się z moją...

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Absulutnie nie rozumiem opinii poniżej. Cała trylogia jest niesamowita! Wciągająca, intrygująca, pochłaniająca co do reszty. Jest w niej odrobina magii i tajemnicy, a dodatkowo piekna proza życia i śmierci oraz motyw przemijania. Jest smutek, żal a także duża dawka chumoru. I namiętność.... Niekończąca sie namiętność, na tle różnych epok.
Paullina Simons kolejny raz, po 10 latach, od przeczytania Jeżdżca Miedzianego - zaczarowała moje serce, przeniosła w inny wymiar. A chyba właśnie tego oczekujemy od dobrej powieści ☺️
Polecam z całego serca!

Paullina Simons kolejny raz, po 10...

Po autorce Jeźdzźcy miedzianego to spodziewałam się czegoś więcej. Tom pierwszy był rozczarowaniem....drugi chyba stratą czasu.

Tylko do połowy przeczytana, szkoda mi było czasu.

Tylko do połowy przeczytana, szkoda mi było czasu.

Niestety kolejny raz męka.. momenty lepsze bywają ale to tylko momenty, długie rozwleczone opisy nic nie wnoszące, została ostatnia część ,na szczęście najkrótsza z serii wiec doczytam mimo zniechęcenia..

Druga cześć trylogii i znowu czytanie na siłę. Kilka ciekawych momentów, ale większość szła opornie.

To dalsze losy Juliana i poszukiwanie jego ,,M". To chyba najlepsza część z całej trylogii.
Gdy się wydaje, że los podaruję mu ,,M" na zawsze, to za każdym razem coś przebiega nie tak. Julian się nie poddaje tylko wciąż próbuje czekając długie miesiące na kolejne przeniesienie się w czasie.

Pierwszą część trylogii wymęczyłam. Drugiej części dałam szansę, ale niestety poległam w połowie. Nuda, nuda, nuda.... Nie polecam. Jestem bardzo rozczarowana, ponieważ wcześniejszą trylogię, tej samej autorki, o Tatianie i Aleksandrze uwielbiam.

2 gwiazdki tylko za sentyment dla autorki. Szkoda czasu. Wystarczy pobieżnie przelecieć wzrokiem i niewiele się straci.

• Przeczytam 52 książki w 2020 roku