Przepisy Tatiany

Paullina Simons Cykl: Jeździec miedziany (tom 3.5)
kulinaria, przepisy kulinarne 208 str.
Tatiana's Table

Świat Książki
kulinaria, przepisy kulinarne
poradniki kulinaria

Kup książkę

Wspaniała książka! Wypróbowałam kilka przepisów (zwłaszcza słodkości) i nigdy nie przetrwały dwóch dni (a czasami wręcz jednego wieczoru) - teraz tylko rodzina mnie pyta kiedy zrobię je (czyli ciastka) po raz kolejny.

Dopełnienie trylogii i powtórka z kuchni rosyjskiej i amerykańskiej o ile w ogóle można o takiej mówić. Przeczytane w pociągu nad morze.

Nie przeczytałam, bardzo głupia

Książka P. Simons, przyciągnęła na pewno wszystkich co czytali o losach Tatiany, Simona i ich rodziny. Życie rodzinne przeplata się z przepisami. Książka lekka, przyjemna z ciekawymi potrawami rosyjskimi, amerykańskimi, egzotycznymi. Jeżeli ktoś lubi gotować różne dania na pewno nie raz zajrzy do książki.

Książka lekka, łatwa i przyjemna. Zbiór przepisów przeplatany opowieściami z życia Tatiany i Aleksandra. Chętni mogą zmierzyć się z daniami, jakimi główna bohaterka raczyła swoich domowników.

Miłe dopełnienie trylogii

Hm...tak sobie myślę, cóż tu napisać o tej pozycji, którą łyka się niemalże w przeciągu godziny ? Przeczytać nie zawadzi, ale jeśli obejdzie się ją szerokim łukiem w bibliotece to też żadna strata. Przeczytałam z ciekawości.

Każdy, kto był zachwycony historią Tatiany i Aleksandra, nie będzie rozczarowany tą książką. Na dodatek znajduje się w niej wiele smakowitych przepisów, które mam zamiar zrobić dla mojego Aleksandra:)

Polecam leniwą kapustę i chleb kukurydziany. Chałki mi nie wyszły ;(

Zupełnie inna książka. Nie tylko przepisy, ale i ciekawe historie z życia Tatiany. Przepisy oryginalne i widać w nich to,że Tatiana przeżyła głód. Według mnie to,ze ona ciągle piecze chleb wynika też z tego, ze kiedyś jej tego chleba brakowało. Wypróbowałam trzy przepisy i niestety potrawy nie były tak dobre jak opisuje Tatiana. Zobaczę jak wyjdą inne

Zastanawiałam się po co czytać książkę kucharską, jednak to nie była zwykła książka o gotowaniu. Miałam poczucie, że jeszcze raz wkroczyłam w życie i losy moich ulubionych bohaterów. "Przepisy Tatiany" w moim odczuciu są dopełnieniem całej trylogii. Znalazłam również bardzo dużo łatwych i ciekawych przepisów. "Pyszna" ta książka.

Dyskusje

• Chcę w prezencie