Wszystko, czego pragnę w te święta

Anna Langner Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Kobiece
literatura obyczajowa, romans
2019-11-27

Szybka, lekka i nawet przyjemna propozycja na długie jesienne wieczory. Historia trochę przekoloryzowana, ale delikatnie wprowadza w świąteczny nastrój :)

Jest to historia Ewy, która na święta wraca do swoich rodziców na wieś i tam poznaje Bruna, z którym będzie zmuszona spędzić święta.
Nie będę ukrywać, że do przeczytania zachęciła mnie m. in. okładka i te złote litery. Taka okładkowa sroka ze mnie 😉

Mamy tutaj przedstawiony obraz ludzi pracujących w korporacjach, którzy pnąc się po szczeblach kariery,...

A ja się nadal zastanawiam czy to heppiend czy otwarte zakonczenie i Panna Alicja jeszcze namiesza hm

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Super książka.
Polecam.

Bardzo przyjemna historia, fajnie sie czyta.
Głowni bohaterowie bardzo przypadli mi do gustu.
Nie było miejsca na nudę.
Polecam

Książka "Wszystko czego pragnę w te święta" opowiada historię trzydziestoletniej Ewy, która wiedzie na pozór nudne życie. Stawia na karierę w korporacji i pnie się do góry, nie ma co liczyć na szansę by ułożyć sobie życie prywatne, nie ma na to czasu. Tuż przed świętami pragnie odpocząć od tego całego zgiełku i jedzie w rodzinne strony. Tam wszystko obraca się o sto...

Po "Zniszcz mnie" i " Napraw mnie" które bardzo mi się spodobały wzięłam się za przeczytanie tej pozycji i również mnie oczarowała, problemy rodzinne jak u każdego w domu w święta niestety nie każdy ma szansę na początek pięknej miłość. Główna bohaterka miała to szczęście że znalazła miłość.

Przez okres świąteczny zbierałam się do przeczytania tej książki jednak cały czas coś mi wyskakiwało. Wreszcie dzisiaj zaczęłam i jak się okazuje dzisiaj skończyłam czytanie. Super opowieść. Fajna, pełna humoru. Super mi się czytało i szybko 😁 Jedyne czego żałuję to, że dopiero dzisiaj ją przeczytalam😭 a w święta było by bardziej klimatycznie 🥰 cudowna polecam 💞

Świąteczny klimat latem, mimo wszystko czytało mi się bardzo dobrze, lekko i przyjemnie. Nic nie straciła na uroku, mimo że czytałam w maju a nie w grudniu.
Poznajemy Ewę, poukładaną, stateczną, rzetelną, zawsze racjonalną. Powrót do domu na święta spowoduje, że za sprawą Bruna, kolegi jej brata dostrzeże w sobie nutkę szaleństwa - i co więcej, szaleństwo i...

Uwielbiam tą książkę od pierwszej do ostatniej strony. Chcąc ją opisać bez wątpienia powiedziałabym, że jest zmysłowa, sensualna, ale też bardzo, bardzo zabawna. Przeżycia bohaterów, mimo że wydają się być absurdalne jednocześnie wydają się być bardzo prawdopodobne, a sami bohaterowie są zwyczajnie fantastyczni. Mogłabym się spokojnie z nimi utożsamić, są tak normalni, że...

Dyskusje

• 2019
  • 2020
  • 2020
  • Świąteczne
  • E-book
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wszystko, czego pragnę w te święta