Wszystko, czego pragnę w te święta

Okładka książki Wszystko, czego pragnę w te święta
Anna Langner Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Kobiece
2019-11-27
2019-11-27

Oficjalne recenzje i

Święta przyprószone amfą

1471 54 50

Erotyk z całkiem odważnymi scenami, ale naszpikowany mnóstwem irracjonalnych sytuacji. Facet piszący listy do byłej, których nie wysyła, w których deklaruje swą miłość i opowiada o seksualnych podbojach; rodzice bohaterki będący co chwilę pod wpływem alkoholu; rozprowadzanie narkotyków; oglądanie z martwą babcią, wciąż siedzącą w fotelu, przyśpieszonych odcinków Mody na sukces, wieczne niezdecydowanie i rozdarcie głównej bohaterki, a to wszystko okraszone zbulwersowaniem piciem mleka z kartonu. To było totalne nieporozumienie. Mało tu realizmu.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Święta w bieli czy może czerni?
Książka która od dawno była w moich planach, ciągle oczekiwałam na lepszy moment 🙈 W końcu nadszedł jej moment i od razu dostałam obuchem 🤭 Kobieta sukcesu i nakrotyki? Gdzie tam, przecież nie wypada 🤦‍♀️A jednak Ewa ma swoje za uszami, choć głupio postepuje momentami za co powinna dostać porządnie w głowę 🥺 Byłam mega zaskoczona i mega zaintrygowana ciągiem dalszym, no taki wstęp zafundował mi opad szczęki 🤩 Bruno okazał się dużym dzieckiem w ciele przystojniaka który zdecydowanie wie jak korzystać z życia, chociaż zdarzały mu się i te urocze momenty 🤭 Mój najlepszy fragment...Palenie trawki i ciasteczka z maryśką 🤣 Myślałam, że padnę ze śmiechu 🙈 Białe, tradycyjne święta, świetne poczucie humoru i niecodzienni bohaterowie, sytuacje tak kurozialne, że aż śmieszne i to napięcie wiszące w powietrzu 😈 Z jednej strony chciałam juz poznać zakończenie, z drugiej prosiłam by ta książka nigdy się nie kończyła 🥰 Święta pełną parą plus widmo niebezpieczeństwa i tajemnicza torba której trzeba się pozbyć 🧐 Wciagająca historia o zbyt dużych ambicjach, szeregu błędów i sile przyjaźni ❤ Autorka już wtedy pisała lekko, przyjemnie i zabawnie przez co książka sama się czyta a my możemy spokojnie usiąść z kubkiem gorącej czekolady i delektować się świętami z marzeń 😜
Jeśli macie ochotę na przywołanie odrobiny magii świat w pakiecie z seksownym przystojniakiem i rodzinką nie z tej ziemi...Polecam 😘 No i poznacie Adama 😈

Święta w bieli czy może czerni?

Całkiem przyjemna historia, chociaż mniej wciągająca niż „Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty” :)

„GDYBYŚ TYLKO WIEDZIAŁA, PRZED CZYM UCIEKAM, NIE SIEDZIAŁABYŚ TUTAJ ZE MNĄ TAKA SPOKOJNA…”

Ewa to trzydziestoletnia karierowiczka. Jej życie kręci się wokół pracy, a bezosobowe mieszkanie traktuje jak hotel. Nie ma czasu na spotkania z bliskimi, przyjaźnie, a tym bardziej na związek i miłość.

Jak co roku Ewa na święta wyjeżdża do rodziców na wieś. Postanawia odpocząć od miejskiego hałasu i ciągłej gonitwy. W rodzinnym domu czeka na nią niespodzianka. Brat bliźniak postanowił zaprosić na święta przyjaciela, bardzo przystojnego ale również irytującego i przemądrzałego Bruno.

Jeżeli Ewa marzyła o spokojnych świętach, to właśnie może o nich zapomnieć. Bruno jak mały huragan wkracza w jej życie, wplątując Ewę w niebezpieczny świat, w którym żyje się na krawędzi bezpieczeństwa…

„Wszystko czego pragnę w te święta” to książka, z którą zakończyłam tegoroczny maraton świątecznych historii. Na samym początku historia przedstawiona w książce, troszkę mnie nużyła. Nie wyróżniała się niczym, a ja miałam wrażenie, że gdzieś już kiedyś to czytałam. Później jednak zmieniałam zdanie. Autorka świetnie przedstawiła różnicę charakterów i poglądów głównych bohaterów. W książce nie zabrakło ciętych dialogów, zabawnych momentów, świąteczno-zimowej atmosfery i mrocznej tajemnicy z przeszłości.

Autorka oprócz gorącego romansu, który momentami był delikatnie przerysowany, porusza trudne tematy. Uzależnienie od alkoholu, narkotyków, kryzys wieku średniego, który potrafi osłabić nawet prawdziwą i długoletnią miłość.

„Marzenia się nie spełniają. W pewnym momencie uświadamiasz sobie, że osiągnąłeś upragniony cel, ale to nie koniec, bo kolejny czeka już za rogiem. Sukces cieszy cię tylko przez chwilę, a potem pojawia się nowe wyzwanie. Kolejne wielkie plany, kolejny szczyt do zdobycia, kolejne zadanie do odhaczenia. Człowiek zapieprza całe życie i ciągle za czymś goni, gubiąc gdzieś po drodze sens tego, co najważniejsze. Wiem, bo sama tak robię i nie potrafię przestać.”

Hej, kochani dziś przychodzę tu do Was z kolejną dobrą książką autorki, bardzo lekka i przyjemna idealna na święta z kocykiem i gorącą herbatką.

Książka, która mnie porwała od pierwszych stron do samego końca. Nie mogłam się oderwać nawet na moment.

Lubicie historie o niegrzecznych łobuzach? Jeśli tak to musicie przeczytać tę książkę i sami się przekonać.

Ewa piękna mocno poukładana z lekko nudnym życiem, dobrą pracą mieszkająca w centrum Poznania. Co rok w okresie świątecznym wyjeżdża na święta do swojego rodzinnego miasta do rodziców, w którym chce odpocząć od codziennego zgiełku i przeżyć święta w atmosferze rodzinnej z rodzicami, za którymi tęskni i z bratem bliźniakiem. Wszystko się komplikuje, kiedy brat przyjeżdża ze swoim najlepszym kumplem. Bruno nie należy do tych grzecznych i poukładanych facetów, a raczej jest z niego niezły i przystojny łobuz, który skrywa niejedną tajemnicę. Choć od samego początku działają sobie na nerwy to coś ciągnie ich ku sobie. Ewa na pewno nie będzie się nudzić w te święta, wkraczając w tajemniczy i niebezpieczny świat Bruna.
A czy Bruno zrujnuje poukładane życie Ewy?
Czy to uczucie ma szansę na coś nowego?
I czy tajemnice chłopaka wyjdą na światło dzienne?
Jak potoczą się ich dalsze losy?

Lekkie pióro autorki wprowadziło mnie w fajny świąteczny klimat. Dużo emocji, pikantnych i gorących scen, dzięki temu powieść czytałam z wielką ciekawością.
Jedynie co mi przeszkadzało w tej fabule to „listy Bruna do Alicji” swojej pierwszej miłości. Szczerze żadna kobieta nigdy nie chce być tą drugą dla swojego faceta.

Gorąco wam polecam na pewno miło spędzicie czas przy tej lekturze. ❤️❤️.
Autorce gratuluję stworzenia ciekawej historii.

Ewa piękna...

Po pierwsze co mi przychodzi na myśl gdy odłożyłam tą książkę na półkę, to to iż miał to być bardzo przyjemny i niezobowiazujący erotyk, jednak totalnie nie miałam racji. Główny bohater kryjący się za maską łobuza, mający dziwny fetysz w kontekście picia mleka, z kartonu prosto z lodówki (teraz zawsze jak biorę mleko, w kartonie przypomina mi się ta książka) jednak chłopak skrywa tajemnice, a począdkowe niezadowolenie względem Bruna począdkuje fascynację Ewy drugiej postaci. Opowieść jest napisana lekkim i przyjemnym piórem, przez co bardzo szybko się ją czyta, na począdku nie mogłam pojąć niektórych zachowań bohaterów, jednak z biegiem książki sytuacje zostały wyjaśnione. Nie jest to jeden z pustych erotyków, zawierających tylko sceny seksu i poboczną fabułę, czytąjąc tą pozycję możemy wcielić się w bohaterów i ich myślenie. Podsumowując książka godna polecenia.

Na półkach: , , , , , , ,

Trafiłam niedawno na serię romansów "Faceci do wynajęcia". Pierwszy tom ("Trener. Szczyt formy") był genialny, dwa pozostałe już zdecydowanie słabsze. Myślałam, że całą serię napisała jedna autorka i zachodziłam w głowę, skąd taki spadek poziomu napisanych książek?

Aż wreszcie zorientowałam się, że każdy tom pisała inna osoba.

Wtedy zaczęłam szukać książek Anny Langner, autorki pierwszego tomu. I to był strzał w dziesiątkę!

Ciekawa fabuła, fajny styl, znakomicie się czyta. Jest romans, ale niebanalny, realistycznie opisany, a chemia między bohaterami przyprawia o ciarki i rumieńce ;)

Nie ma co, miałam przyjemność trafić na niezwykle utalentowaną pisarkę, którą serdecznie polecam. Ta książka jest drugą jej autorstwa, którą przeczytałam i nie zawiodłam się. Cudo!

Aż wreszcie zorientowałam się, że każdy tom pisała inna osoba.

Wtedy zaczęłam szukać książek Anny Langner,...

Recenzja 79/2021

Po przeczytaniu „Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty” postanowiłam nadrobić twórczość autorki, a że akurat mieliśmy okres świąteczny padło na pozycję „Wszystko czego pragnę w te święta”.

Bohaterka Ewa, to niemal 30 letnia kobieta, pozornie szczęśliwa, spełniająca się zawodowo. Jej celem zawsze było osiągnięcie sukcesu zawodowego, co jej się udało. Jednak okazuje się, że praca to nie wszystko, czego może pragnąć kobieta. Gdy zbliża się okres świąteczny, kobieta udaje się do rodzinnego domku na wsi, aby odetchnąć i nabrać dystansu do życia. Nie spodziewa się, że zastanie tam Brunona, mężczyznę, który całkowicie zburzy jej spokój.

Autorka funduje nam tu sporo przeżyć, zarówno przeżycia Bruna jak i domieszka gangsterskich machlojek zapewniają czytelnikowi sporo emocji. Nie zabrakło również gorących scen, które napisane są z pikanterią, ale zarazem ze smakiem powodując szybsze krążenie. Bohaterowie i ich nastawienie dożycia tak różne pokazują nam świat z różnych perspektyw. Autorce ciekawie wyszło wyłamywanie się konwenansom, łamanie zasad przez dojrzałe postacie co czasami nas bawi a czasem razi głupotą. Skrajnie nie odpowiedzialny Bruno i twardo stąpająca po ziemi, trzymająca się zasad Ewa – czy to połączenie ma szanse na przetrwanie? Czy uda im się znaleźć złoty środek w podejściu do życia?

Nie ukrywam, że ta książka podoba mi się odrobinę mniej niż tegoroczna świąteczna pozycja od autorki. Być może gdybym czytała je w odwrotnej kolejności miałabym odmienne zdanie, co nie zmienia faktu, że książka jest niewątpliwie dobra. Napisana lekko, czyta się ją przyjemnie, choć trochę męczyłam się długą przepychanką głównych bohaterów. Osładzali mi te momenty rodzice Ewy, tak barwne postacie drugoplanowe. Ich relacja z córką, była przyjemną odskocznią. Niewątpliwie jest to pozycja, po która warto sięgnąć.

A Wy czytaliście już tę książkę może polecicie inne pozycje od autorki?

Recenzja 79/2021

✨ WSZYSTKO, CZEGO PRAGNĘ W TE ŚWIĘTA✨
Anna Langner

Pierwsza książka tej autorki i jestem mega zachwycona!
Jest to komedia, erotyk i romans w jednym, a to wszystko w aurze świąt ❤
Język, ktorym została napisana ta książka jest prosty i przyjemny. Pomimo, że są sceny erotyczne to nie są one niesmaczne, raczej bym powiedziała, że urocze i czuć te wszystkie emocje, które chciała przekazać autorka.
Książka wciąga od pierwszej strony, czyta się w mega szybki tempie i baaardzo przyjemnie.
Kreacja bohaterów baaardzo dobra! Zarówno głównych, jak i drugoplanowych.
Polecam z całego serduszka ❤

✨ WSZYSTKO, CZEGO PRAGNĘ W TE ŚWIĘTA✨
Anna Langner

Pierwsza książka tej autorki i jestem mega zachwycona!
Jest to komedia, erotyk i romans w jednym, a to wszystko w aurze świąt ❤

Czasem, gdy czytam książki polskich autorek, specjalizujących się w literaturze romansowo erotycznej zastanawiam się, czy ja żyję w jakiejś innej rzeczywistości.
Czuję się taka dowartościowana po takiej lekturze. Okazuje się że mam szczęśliwe życie, że jestem dobrze wychowana, że podejmuję dobre decyzje, że jestem osobą która cieszy się szacunkiem innych (nikt nigdy nie wyzywa mnie niecenzuralnymi epitetami), że umiem odnosić sukcesy zawodowe jednocześnie wychowując dzieci. Rzeczy dla mnie oczywiste i normalne dla bohaterek książek są albo nieosiągalne, albo przyprawiają je o depresje.
Takie to dziwne, że jestem szczęśliwa i radosna, nie zażywając narkotyków w modnych klubach, nie łamiąc wszelkich zasad zdrowego rozsądku, nie wiążąc się w relację z obcymi mężczyznami.
I choć wiem, że bohaterki z tego typu książek z politowaniem patrzyłyby na mnie, ja bardzo się cieszę że nie musze być nimi. I żałuję tylko tego, że czasem natknę się na książkę o właśnie takich kobietach. I że niestety coraz częściej stanowią one symbol naszych czasów.