Nasze jutro

Okładka książki Nasze jutro
Anna Szafrańska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Na zawsze. (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Na zawsze. (tom 2)
NieZwykłe
2019-12-04
2019-12-04
romans zakazana miłość

Okładka książki Siła miłości Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska, Linda Szańska
Ocena 0,0
Siła miłości Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Miłość na horyzoncie. Antologia opowiadań w klimacie górskim Anna Bellon, Agata Czykierda-Grabowska, K.A. Figaro, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Natalia Nowak-Lewandowska, Elżbieta Rodzeń, Natasza Socha, Anna Szafrańska, Sylwia Trojanowska
Ocena 7,3
Miłość na hory... Anna Bellon, Agata ...
Okładka książki Siła przetrwania Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska, Linda Szańska
Ocena 8,1
Siła przetrwania Agnieszka Lingas-Ło...

1929

91/2021

2 TOM DYLOGII NA ZAWSZE
Łucja i Daniel

NAWET JEŚLI CAŁY ŚWIAT BĘDZIE CIĘ WYTYKAĆ PALCAMI, SZYKANOWAĆ I NIENAWIDZIĆ, TY KOCHAJ. CAŁY TEN ŚWIAT I SIEBIE

Ile tu było emocji i łez. Autorka ma dar tworzenia niesamowitych historii. Teraz pozostało czekanie na Mata, czyli 4 tom serii Pink Tattoo.

Początek książki był słaby, jednak potem akcja rozwinęła się i można było czytać. Szybka akcja, dużo się działo i pozytywne zakończenie.

Na półkach: , , , , ,

Opinia dla obu części
Już pierwsza część wbiła mnie w fotel ale ta mnie wręcz powaliła.

Daniel miał ledwo 16 lat gdy uświadomił sobie, że miłość jaką darzy swoją 13letnią siostrę nie jest miłością siostrzaną.
Łucja nie jest świadoma uczuć brata i nie rozumie jego agresji, zwłaszcza gdy inni chłopcy jej dokuczają. W pierwszej części śledziliśmy jak chłopak walczy z wieloma...

Młodzieżówka z nutą romansu. Kontynuacja zrozumienia i poddaniu się kontrowersyjnej miłości do siebie dwójki ' niby ' rodzeństwa.
Przyjaźń, miłość, Kłopoty, problemy, nienawiść.
Prostosc, jasność przekazu.

Dalsza cześć historii miłości Łucji i Daniela - rodzeństwa, które ma jednak różnych biologicznych rodziców.
Związek Daniela z Zośką jest pełny nieporozumień, a gdy chłopak z nią zrywa, była dziewczyna mści się w najgorszy z możliwych sposobów.
Daniel znów musi chronić siostrę.
Czas płynie, lata uciekają, kartki zapisane, ale niewiele z nich wynika, historia się ciągnie, a...

Zdecydowanie lepsza niż pierwsza część. Od połowy wsiąknęłam już całkim w fabułę. Gdyby poprzednie półtorej części były takie wciągające, dałabym dwie dziesiątki.

... była moja przez te ułamki sekund,
a ja czułem, jakbym nagle wybudził się
z długiego snu...

Śliczna książki o bardzo trudnej, zakazanej miłości. Polecam

No tak poplątać fabułę a przy tym zaciekawić?!toż to szok.czytajcie...

No no nie zła pozycja....

• 2019
  • 2020