Drugie lądowanie

fantastyka, fantasy, science fiction
2019-07-01
Ireneusz Dybczyński
Klasycy Amerykańskiej SF

Polecam. Super opowiadania...dają dużo radości w tych ciężkich czasach.

Rewelacyjny zbiorek krótkich opowiadań. Dostajemy to co obiecuje opis na okładce: krótkie formy (czasami faktycznie kilka zdań!) z (czasami) doskonałą puentą. Bardzo trudno byłoby ocenić każde z opowiadań bo jest ich w sumie 47. Jedne lepsze inne gorsze ale wszystkie jednakowo nie dłużące się. Jedne dają do myślenia inne są literackimi żartami. W zbiorku trafiły się nawet...

• Chcę w prezencie
  • Opowiadania/Nowele
  • Kolejka
  • SF/Fantasy
  • Wyd. Stalker Books
  • 🚀 Fantastyka naukowa

Dodaj cytat z książki Drugie lądowanie