Tajemnica życia zawarta w dacie urodzenia

Okładka książki Tajemnica życia zawarta w dacie urodzenia Aleksandra Jakubowska
Okładka książki Tajemnica życia zawarta w dacie urodzenia
Aleksandra Jakubowska Wydawnictwo: wydano nakładem autora ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
wydano nakładem autora
2019-01-01
2019-01-01
numerologia astrologia ezoteryka zodiak data urodzenia liczby

Okładka książki Tajemnica zdrowia. Synchronizm Aleksandra Jakubowska, Lukas Słowek, Lukas Słowek
Tajemnica zdro... Aleksandra Jakubows...
Okładka książki Lwica na brzegu rzeki Anita Czupryn, Aleksandra Jakubowska
Lwica na brzeg... Anita Czupryn, Alek...
Okładka książki Telewizja naga Aleksandra Jakubowska, Jacek Snopkiewicz
Telewizja naga Aleksandra Jakubows...

Znowu Aleksandra Jakubowska zaskoczyła mnie na dobre.Książka "Tajemnica życia zawarta w dacie urodzenia" jest równie tajemnicza jak niepoznana siła numerologii, moc tarota czy magia liczby Pi. Najpierw uśmiecham sie pod nosem czytając ten dziwny przewodnik do sekretnych algorytmów, a po chwili konkluduję, że to wcale nie jest takie głupie. Boimy się wszystkiego co nieznane, omijamy to co zakazane (czyżby pani Jakubowska nie wiedziała że Kościół potępia zabawę w numerologie?)sic. A jednak coś w tym jest skoro cyfryzacja rozwija się na potęgę i tylko patrzeć jak komputery stworzą cyfrową mape wszechświata ukazując w detalach nam to co było i co będzie. Choć Jakubowska podpiera się własnymi doświadczeniami, to brakuje mi w tej książce komentarza autorki, w którym określiłaby na ile jest w niej zabawy a na ile wiary w przeznaczenie, bo wciąż jawi mi się jej postać jako wyroczni ważnej pani z telewizyjnego okienka nijak pasującej mi do roli wizjonerki. Notabene nie będę używała tych magicznych, matematycznych funkcji do analizowania związków przyczynowo-skutkowych w mojej dacie urodzenia. Od tego, dla mniej psychicznie odpornych, to już krok do wariatkowa.

Numerologia odkryje przed tobą wiele tajemnic. Niezwykłe, fascynujące narzędzie, które dużo może powiedzieć o nas samych. Jak to kiedyś Pitagoras powiedział : ''Liczba jest istotą wszystkich rzeczy.'' :)

Książka Pani Aleksandry Jakubowskiej jest niezwykła. Pięknie wydana, okładka rzuca się w oczy, przykuwa wzrok. Aż chce się sprawdzić, co za tą tajemniczą okładką się skrywa. ;) Z ręką na sercu napisze, że tej książce niczego nie brakuje. Wszystko dla początkującego lajka jest potrzebne do szczęścia w poznaniu numerologii - jest w tej książce. Łatwość w wyliczeniu swojego portretu, poznawania znaczeń liczb...Nauka numerologii przychodzi w łatwy, przyjemny sposób dzięki tej książce. Prócz tego, rozdział jaki mnie zaintrygował jeszcze w tej książce, dotyczył astrologii wedyjskiej. Na plus dla Pani Aleksandry. Szanuję. ;) Książke gorąco polecam ( do tej pory wielkim autorytetem i osobą pełną podziwu za dzielenie się wiedzą numerologiczną była pani Małgorzata Brzoza) Książka Pani Jakubowskiej, trafiła w me serce. Niesamowita wiedza. Niesamowity styl pisania. Dzięki tej książce, numerologia staje sie jeszcze mi bliższa, kochana. Dziękuje, pani Olu. :)

Element, który zachwycił mnie od początku to piękne i staranne wydanie książki, która została oprawiona w twardą okładkę ze zszywanymi brzegami.

Książka została zaplanowana tak, byśmy uczyli się w trakcie poznawania kolejnych partii materiału. Pani Aleksandra połączyła w niej wiedzę zgromadzoną na bazie własnych doświadczeń, obserwacji i praktyki z niektórymi wnioskami różnych autorów, inspirując się ich interpretacją współgrającą z jej świadomością i energetyką. Dzieli się swoimi spostrzeżeniami, wskazówkami i poradami, które uważa za pomocne i wartościowe w dokonywaniu zmian na lepsze.

Autorka przekazuje swoją wiedzę w sposób bardzo przejrzysty, jasno i klarownie. Wyjaśnia zarówno zasady odczytywania wyników wyliczeń ale też dokładnie pokazuje jak takie wyliczenia wykonać, by nie popełnić błędów. Stosuje metodę liczenia nie tylko głównych wartości ale też wynikających z nich podliczb. Dla osób, którzy dopiero poznają numerologię, może to stanowić pewną trudność, gdyż dokładne poznanie reguł wymaga dogłębnej analizy. Nie wystarczy bowiem raz czy dwa przeczytać książkę, ale ją przetestować i zrozumieć.

Polecam książkę „Tajemnica życia zwarta w dacie urodzenia“ wszystkim, którzy chcą lepiej poznać siebie, własne otoczenie i dowiedzieć się czym mają kierować się w obecnym życiu, by podążać zgodnie z głosem serca.

Recenzja na moim blogu: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2019/08/486-tajemnica-zycia-zawarta-w-dacie.html

• » astrologia, magia
  • Buy
  • Witchcraft
  • PSYCHOLOGIA
  • II. OKULTYZM, EZOTERYKA, ASTROLOGIA
  • Rozwój osobisty

Dodaj cytat z książki Tajemnica życia zawarta w dacie urodzenia