Tajemnica zdrowia. Synchronizm

Okładka książki Tajemnica zdrowia. Synchronizm
Aleksandra JakubowskaLukas Słowek Wydawnictwo: Tajemnica Życia zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Tajemnica Życia
2020-12-15
2020-12-15
astrologia znaki zodiaku medycyna naturalna zdrowie

Okładka książki Lwica na brzegu rzeki Anita Czupryn, Aleksandra Jakubowska
Ocena 7,0
Lwica na brzeg... Anita Czupryn, Alek...
Okładka książki Telewizja naga Aleksandra Jakubowska, Jacek Snopkiewicz
Ocena 7,1
Telewizja naga Aleksandra Jakubows...

„Tajemnica zdrowia. Synchronizm” to pierwsza w Polsce książka, która omawia zagadnienia z zakresu astrologii medycznej. Najczęściej astrologia kojarzy się z horoskopami, przewidywaniem przyszłości w połączeniu np. z numerologią. Okazuje się, że jest ona też skarbnicą wiedzy o naszym organizmie, energetyce i sposobach, w jaki możemy wspomagać zdrowie. Autorzy połączyli dokonania naturopatii, homeopatii, ajurwedy oraz Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i medycyny energetycznej z astrologią zachodnią i wedyjską tworząc szeroki wachlarz dróg prowadzących do zdrowia.

Pięknie wydana, w twardej oprawie w brązowo-złotej tonacji sprawia elegenackie wrażenie i zachęca do zajrzenia do środka.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2021/01/704-tajemnica-zdrowia-synchronizm.html

Dodaj cytat z książki Tajemnica zdrowia. Synchronizm