Lwica na brzegu rzeki

biografia, autobiografia, pamiętnik
2016-11-09
polityka afera Rywina Rywin SLD Olejniczak Miller Oleksy Olin Kwaśniewski rzecznik PR public relations dziennikarz

Inspirująca pozycja!

Osoba Jakubowskiej kojarzona była przeze mnie z licznymi aferami i przekrętami, jakie miały miejsce za czasów SLD. Do tego, była dla mnie taką „szarą eminencją” trzymająca władzę, wiecznie uśmiechniętą cwaniara, która lekce sobie waży prawo i zawsze spada na cztery łapy. A wszyscy wokół niej kończyli znacznie gorzej. Prawda, jaka to musi być silna,...

Ciekawa książka podana w lekkiej formie.

"Lwica na brzegu rzeki" to historia kobiety, która robi imponującą karierę sięgąjac najwyższych stanowisk w państwie. Kariera nagle zwija się. Trudno powiedziec co robi większe wrażenie. Pytanie retoryczne. Oczywiście, że upadek.

Była rzeczniczka rządu poruszyła mnie prostotą i godnością z jaką opowiada o próbach, których...

• Przeczytane 2016
  • Moje książki

Dodaj cytat z książki Lwica na brzegu rzeki