Wszystkie nasze tajemnice

nienawiść obsesja porwanie rozwód szantaż thriller ucieczka zemsta

Oficjalne recenzje i

Ona, on i ta trzecia

[ 12 ] Link do recenzji

Polecam serdecznie tą książkę i zachęcam do przeczytania. Wciąga

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Tę książkę trudno mi ocenić ponieważ ma trochę plusów, ale też trochę minusów.
Napewno trzeba przyznać Autorce, że ma lekkie pióro i czyta się tę książkę szybko. Jednak sama fabuła, choć momentami zaskakuje i przyspiesza, nie powaliła mnie pod względem przygotowania i nieprzewidywalności. Niektóre, wątki są niedokończone i nieprzemyślane. Większość sytuacji da się w miarę...

Bez wątpienia ta historia mocno mnie wciągnęła, za co duży plus. Czytało mi się fantastycznie i nie żałuję ani jednej minuty spędzonej z tą książką. Nie zmienia to jednak faktu, że od początku miałam przeczucie jak to się może skończyć i za to mały minus:) Kolejny minus za nagromadzenie nieprawdopodobnych, czasem absurdalnych lub niezrozumiałych dla mnie zachowań (nie chcę...

Nie, nie podobała mi się "Dziewczyna z pociągu". Powieść Jess Ryder jest o wiele lepsza, bez dwóch zdań. Jej bohaterki to są ciekawsze, a sprawy pomiędzy nimi bardziej intrygujące.

świetna książka. Pochłonęłam od razu

Po przeczytaniu tyłu pozytywnych odpowiedzi liczyłam na "coś" spektakularnego. Rozczarowałam się. Książkę czyta się lekko, jednak jeśli ktoś lubi thrillery psychologiczne i jest ich wieloletnim fanem może nie być w pełni usatysfakcjonowany :)

Na półkach: , , , ,

Gdy przed zbliżającym się urlopem od niechcenia wrzuciłam do walizki wydanie kieszonkowe powieści „Wszystkie nasze tajemnice”, właściwie w ogóle nie zamierzałam tej książki czytać. Brałam ją ze sobą bardziej na zasadzie: „A nuż będę się nudzić i zechcę przejrzeć kilka stron na plaży lub na przybasenowym leżaku”. Ale sytuacja się zmieniła, bo powieść Jess Ryder skusiła mnie...

Książka, którą czyta się jednym tchem, na dwa wieczory. Polecam

Bardzo interesująca pozycja, wiele zaskakujących zwrotów akcji. Zdecydowanie książka warta poświęcenia czasu i uwagi.

Fantastyczny thriller psychologiczny, od początku do końca trzyma w napięciu.
Ciągła niepewność, intrygi, zwroty akcji, jest to pozycja z tych "nieodkładalnych".
Polecam warto przeczytać!!!!

Dyskusje

• 2019
  • 2020
  • 2020
  • Chcę w prezencie
  • Legimi
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wszystkie nasze tajemnice