Zemsta trzech eks

Okładka książki Zemsta trzech eks
Jo Jakeman Wydawnictwo: Prószyński i S-ka kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Stick and Stones (The Exes' Revenge)
Prószyński i S-ka
2019-07-23
2019-07-23
Alina Siewior-Kuś
Alina Siewior-Kuś

więcej Więcej

Podoba mi się przemiana głównej bohaterki, to jak z zahukanej, niepewnej siebie i wiecznie wystraszonej na kartach powieści zmienia się w kobietę która bierze los w swoje ręce.

Świetny kryminał! Inny niż wszystkie. Czytało mi się naprawdę dobrze aż szkoda że to już koniec. I szczerze w ogóle nie spodziewałam się tam niczego. Nie miałam bladego pojęcia co tam się stanie do samego końca. Jak najbardziej polecam!

Najpierw myślałam, że to będzie zabawna historyjka. Łatwa, lekka i przyjemna. Zabawnie było na początku, później stawało się coraz bardziej gorzko.
Ciekawa pozycja, skomplikowane ludzkie losy i historia tego, jak łatwo jest nam uzależnić się od drugiego człowieka. Albo raczej od swojego wyobrażenia o nim. Byłam ciekawa jak to się zakończy, a przemiana, jaką przeszły trzy...

Taki sobie thriller, a raczej bardziej obyczajówka. Do przeczytania na raz, ale bez fajerwerków...
Przeciętna historia.

Przemoc domowa... Nie zawsze fizyczna. Czasem systematyczne pogrążanie poczucia wartości dewastuje bardziej niż ciosy. Z czasem może się wymknąć spod kontroli nie tylko sprawcy, ale i ofiarom. Powieść dość mocna, ale przemyca mnóstwo ważnej treści. Chciałabym żeby jak najwięcej osób mogło powiedzieć, że przerysowana. Wiem jednak, że wiele spotka w niej siebie.

Dla mnie porażka. Wszystko przrwidywalne i tak naprawde nic się nie dzieję. Szkoda czasu. Miałam nadzieję na coś mocnego. Tak naprawdę tytuł powinien nosić nazwę "Zemsta mojego EX" 😂😂

Książka nie jest zła. On Pan i władca i 3 kobiety jego życia. Każda z nich ma bolesne przeżycia z nim.Bardzo mi spodobał finał tej historii. Karma zawsze wraca.

Historia jest ciekawa, czyta się ją szybko, dużo się dzieje i w zasadzie to dość lekka pozycja. To moje klimaty, choć główną rolę miał tutaj wątek psychologiczny, to znajdziemy też odrobinę thrillera. Choć ja osobiście nie odczuwałam żadnych emocji, czy dreszczyku. Szybko się rozkręca i nabiera tempa. Ale najbardziej nie podobało mi się to, że zaczynając czytać znamy już...

Wybrałam tę ksiażkę do recenzji z kilku powodów. Po pierwsze jest to debiut autorki, a ja bardzo lubię poznawać nowych pisarzy. Po drugie lubię thrillery, dreszczyk emocji i sądząc po opisie na okładce miałam go tutaj dostać, opis zapowiadał zdecydowanie ciekawą lekturę.

I niestety zawiodłam się...

Czterdziestoletnia Imogen właśnie rozwodzi się ze swoim despotycznym,...

Jak się pozbyć prawie byłego męża,albo sprawić żeby zmiękł?? Wystarczy zamknąć go w piwnicy i zachęcić do współpracy jego obecną dziewczynę i pierwszą żonę.
Całkiem zgrabny thriller z elementami czarnej komedii.
Polecam!!

• 2019