Nie mogę się doczekać... kiedy wreszcie pójdę do nieba

Okładka książki Nie mogę się doczekać... kiedy wreszcie pójdę do nieba
Fannie Flagg Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Cykl: Elmwood Springs (tom 3) literatura piękna
literatura piękna
Elmwood Springs (tom 3)
Can't Wait to Get to Heaven
Wydawnictwo Literackie
2019-08-14
2007-01-01
Maria Gębicka-Frąc

więcej Więcej

Dawno nie przeczytałam tak pozytywnej książki

Ciepła powieść

Sympatyczna powieść, tchnąca optymizmem. Remedium na deszczową pogodę i kiepski humor.

Takie "kobiece" czytadło? - pomyślałem, biorąc do ręki. A jednak, przeczytana z braku czegoś innego na podorędziu, zachwyciła mnie. Przepełniona cieplem i magicznymi momentami życia codziennego. No, a kto powiedział, że facet nie może się wzruszyć? Ja się wzruszyłem. Polecam wszystkim!

Miło się ją czyta, jednak to już nie jest to, co w 2 części.
Mimo wszystko w letnie dni jak najbardziej polecam.

Fannie Flagg to jedna z moich ulubionych autorek. Każda jej książka jest pełna ciepła i spokoju.
Klimatyczne, trochę senne miasteczko amerykańskiego południa i jego mieszkańcy, ich radości i troski.

ciepła opowieść o lęku przed śmiercią, o tęsknocie za śmiercią i o wizji śmierci. ale również o trudach dnia, o tym jak bardzo jesteśmy od siebie różni i chociaż mamy podobne obawy, to zupełnie odmiennie sobie z nimi radzimy.

Pełna humoru, ciepła i pozytywnych emocji historia pewnej kobiety, którą dobrocią czyniła cuda. Nie widziała przy tym nic nadzwyczajnego w swoim działaniu. Kochała życie, zwierzęta i ludzi. Na skutek fatalnego upadku umiera i trafia na chwilę na drugą stronę. Przekonuje się, że po śmierci może być lepiej niż za życia, z tym wyjątkiem, że w życiu można odkrywać nie znane, a...

Fannie Flagg nigdy nie zawodzi: historią, klimatem, pozytywną energią, optymizmem i radością. Starsza pani spada z figowca użądlona przez szerszenie, trafia do nieba... Jaki to wydarzenie może mieć wpływ na życie jej rodziny, znajomych i mieszkańców małego amerykańskiego miasteczka, dowiedzcie się sami z tej pełnej ciepła historii. Dodaję książkę do swoich ulubionych, jak i...

Lektura tej książki sprawiła mi ogromną przyjemność. Bardzo polubiłam bohaterów, czułam się częścią ich świata. Nie jeden rozdział przeczytałam z uśmiechem na ustach :)

1 078
  • 2012
  • 2019
  • Z biblioteki
  • Obyczajowe
  • 2020

Fannie Flagg Nie mogę się doczekać... kiedy wreszcie pójdę do nieba Zobacz więcej