W poszukiwaniu ukrytego sensu. Myśli i szkice filozoficzne

Andrzej Grzegorczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo Academicon filozofia, etyka
Wydawnictwo Academicon
filozofia logika świat sens istnienia sens dziejów antropologia filozoficzna
filozofia, etyka
filozofia logika świat sens istnienia sens dziejów antropologia filozoficzna

Chyba nie do końca mogę powiedzieć, że filozofia jest moją pasją, jednak z chęcią sięgam po dzieła filozoficzne, kiedy mam nastrój do zastanawiania się nad życiem i jego sensem. W ostatnim czasie moją uwagę przykuła książka Andrzeja Grzegorczyka „W poszukiwaniu ukrytego sensu”, choć przyznaję, że nie wiedziałam, że trafia w moje ręce wybór myśli jednego z najwybitniejszych...

• 2020
  • Chcę w prezencie