Symfonia C ++ Standard

informatyka, matematyka
2008-10-01
978-83-7366-134-4
Programowanie C C++ Programowanie obiektowe

Bardzo dobra książka o c++ dla początkujących, aczkolwiek niektóre mało ważne tematy są zbyt szeroko omówione i ciężko przebrnąć przez te fragmenty. Mimo to polecam.

ulubiona pozycja studentów filologii informatycznej :)

Bestseller, o kórym każdy związny z programowaniem w C++ słyszał. Autor przedstawia zagadnienia w sposób łopatologiczny, ale momentami pewne rzeczy nie potrzebnie komplikuje. Warto również wspomnieć o specyficznym humorze Pana Grębosza, który nie każdemu może odpowiadać. :D

Najlepsza polska książka do nauki języka C++. Jurek Grębosz to wspaniały przyjaciel i naprawdę mądry człowiek. Czytałem niegdyś opinie w stylu: "olaboga, ależ gruba książka! I po co te historyjki, nadmiarowość, jak dla idiotów jakichś!". Owszem, dla idiotów! To jest właśnie sztuka: trudne rzeczy tłumaczyć tak, jakby były banalnie proste.

Po każdym rozdziale ćwiczenia....

Skarbnicawiedzy podstawowej o programowaniu w C++. Idealna na początek. Często do niej sięgam, szukam danego pojęcia i po prostu korzystam jak z encyklopedii. Przeczytanie od dechy do dechy to jednak wyzwanie ;)

Bardzo dobra książka, czysto, z łatwością wprowadza w świat programowania w języku C++. Autor pisze przejrzyście, używając słów zrozumiałych dla każdego. Jest to lektura dla początkujących jak i dla zaawansowanych programistów, przeczytałem oba tomy dwukrotnie i zaglądam tak często jak to tylko możliwe.

Polecam każdemu kto zaczyna i każdemu kto chciałby wrócić do...

Najlepsza książka do nauki c++ dla początkujących, ilość stron może zniechęcić ale warto. Niestety drugi tom już nie jest napisany tak klarownie jak pierwszy, jednak nie ma co się dziwić - są tam poruszane zagadnienia bardziej zaawansowane

dobra książeczka. niestety nie dotrwałem do końca bo po dwóch laborkach była wymagana wiedza znacznie większa niż w książce xD

Dla każdego laika, chociaż niektóre kwestie nie były dokładnie wytłumaczone

Ciężko jednoznacznie ocenić tę książkę. Z pewnością jest o najbardziej przystępny podręcznik do języka C++ i programowania obiektowego w ogóle. Jeśli dopiero zaczynasz naukę, bądź masz duże problemy z programowaniem na studiach to jest książka dla Ciebie. Niestety jest również nieaktualna, ponieważ opisuje standard C++98, który znacząco różni się od obecnego, powszechnie...

• Informatyka
  • Programowanie