Symfonia C ++ Standard

Jerzy Grębosz
informatyka, matematyka 1094 str.
2008-10-01

Edition 2000
informatyka, matematyka
Programowanie C C++ Programowanie obiektowe

Kup książkę

Bardzo dobra książka o c++ dla początkujących, aczkolwiek niektóre mało ważne tematy są zbyt szeroko omówione i ciężko przebrnąć przez te fragmenty. Mimo to polecam.

ulubiona pozycja studentów filologii informatycznej :)

Bestseller, o kórym każdy związny z programowaniem w C++ słyszał. Autor przedstawia zagadnienia w sposób łopatologiczny, ale momentami pewne rzeczy nie potrzebnie komplikuje. Warto również wspomnieć o specyficznym humorze Pana Grębosza, który nie każdemu może odpowiadać. :D

Skarbnicawiedzy podstawowej o programowaniu w C++. Idealna na początek. Często do niej sięgam, szukam danego pojęcia i po prostu korzystam jak z encyklopedii. Przeczytanie od dechy do dechy to jednak wyzwanie ;)

Najlepsza książka do nauki c++ dla początkujących, ilość stron może zniechęcić ale warto. Niestety drugi tom już nie jest napisany tak klarownie jak pierwszy, jednak nie ma co się dziwić - są tam poruszane zagadnienia bardziej zaawansowane

dobra książeczka. niestety nie dotrwałem do końca bo po dwóch laborkach była wymagana wiedza znacznie większa niż w książce xD

Dla każdego laika, chociaż niektóre kwestie nie były dokładnie wytłumaczone

Ciężko jednoznacznie ocenić tę książkę. Z pewnością jest o najbardziej przystępny podręcznik do języka C++ i programowania obiektowego w ogóle. Jeśli dopiero zaczynasz naukę, bądź masz duże problemy z programowaniem na studiach to jest książka dla Ciebie. Niestety jest również nieaktualna, ponieważ opisuje standard C++98, który znacząco różni się od obecnego, powszechnie stosow...

Bardzo dobra książka wyjaśniająca podstawy C++ :)

Nierekomendowana przez wykładowców, ale dla osoby początkującej w sam raz. Prosty język i liczne przykłady ułatwiają zrozumienie treści.

Jerzy Grębosz Symfonia C++ Standard. Programowanie...