Symfonia C ++ Standard

1999-01-01
978-83-7366-134-4
Programowanie C C++ Programowanie obiektowe

więcej Więcej

Jako kompendium wiedzy może być. Autor bardzo szczegółowo wyjaśnia zawiłości języka.
Do nauki polecam pozycje krótsze, lub jeszcze lepiej filmy. Programowania najlepiej uczyć się robiąc konkretne projekty. Nadmiar wiedzy, przynajmniej na początku, może przytłaczać.

Bardzo dobra książka o c++ dla początkujących, aczkolwiek niektóre mało ważne tematy są zbyt szeroko omówione i ciężko przebrnąć przez te fragmenty. Mimo to polecam.

ulubiona pozycja studentów filologii informatycznej :)

Bestseller, o kórym każdy związny z programowaniem w C++ słyszał. Autor przedstawia zagadnienia w sposób łopatologiczny, ale momentami pewne rzeczy nie potrzebnie komplikuje. Warto również wspomnieć o specyficznym humorze Pana Grębosza, który nie każdemu może odpowiadać. :D

Najlepsza polska książka do nauki języka C++. Jurek Grębosz to wspaniały przyjaciel i naprawdę mądry człowiek. Czytałem niegdyś opinie w stylu: "olaboga, ależ gruba książka! I po co te historyjki, nadmiarowość, jak dla idiotów jakichś!". Owszem, dla idiotów! To jest właśnie sztuka: trudne rzeczy tłumaczyć tak, jakby były banalnie proste.

Po każdym rozdziale ćwiczenia....

Skarbnicawiedzy podstawowej o programowaniu w C++. Idealna na początek. Często do niej sięgam, szukam danego pojęcia i po prostu korzystam jak z encyklopedii. Przeczytanie od dechy do dechy to jednak wyzwanie ;)

Bardzo dobra książka, czysto, z łatwością wprowadza w świat programowania w języku C++. Autor pisze przejrzyście, używając słów zrozumiałych dla każdego. Jest to lektura dla początkujących jak i dla zaawansowanych programistów, przeczytałem oba tomy dwukrotnie i zaglądam tak często jak to tylko możliwe.

Polecam każdemu kto zaczyna i każdemu kto chciałby wrócić do...

Najlepsza książka do nauki c++ dla początkujących, ilość stron może zniechęcić ale warto. Niestety drugi tom już nie jest napisany tak klarownie jak pierwszy, jednak nie ma co się dziwić - są tam poruszane zagadnienia bardziej zaawansowane

dobra książeczka. niestety nie dotrwałem do końca bo po dwóch laborkach była wymagana wiedza znacznie większa niż w książce xD

Dla każdego laika, chociaż niektóre kwestie nie były dokładnie wytłumaczone

• Informatyka
  • Programowanie