Symfonia C ++. Tom 1-3.

Okładka książki Symfonia C ++. Tom 1-3. Jerzy Grębosz
Okładka książki Symfonia C ++. Tom 1-3.
Jerzy Grębosz Wydawnictwo: Oficyna Kallimach informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Oficyna Kallimach
1999-01-01
1999-01-01
839016891X
informatyka programowanie programowanie obiektowe C++

Okładka książki Sztuka podstępu. Łamałem ludzi, nie hasła Kevin Mitnick, William L. Simon
Sztuka podstęp... Kevin Mitnick, Will...
Okładka książki Wielki Projekt Stephen Hawking, Leonard Mlodinow
Wielki Projekt Stephen Hawking, Le...
Okładka książki Sztuka wojny. Strategie, taktyki i fortele wojenne Sun Bin, Sun Wu
Sztuka wojny. ... Sun Bin, Sun Wu

"Symfonia C++ Standard" autorstwa Jerzego Grębosza to obszerna i kompleksowa pozycja, która doskonale wprowadza w świat programowania w języku C++. Książka jest niezwykle wartościowym źródłem wiedzy zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych programistów. Grębosz zaczyna od podstaw, stopniowo wprowadzając czytelnika w bardziej zaawansowane zagadnienia. Jego klarowny sposób wyjaśniania skomplikowanych tematów sprawia, że nawet trudne koncepcje stają się zrozumiałe. Bogactwo praktycznych przykładów oraz konkretna analiza standardu C++ czynią tę książkę niezastąpioną dla tych, którzy chcą posiąść solidne fundamenty programowania w tym języku. Osobiście uważam "Symfonię C++ Standard" za niezbędny podręcznik, który przyczynił się do rozwoju moich umiejętności programistycznych i pogłębienia zrozumienia samego języka.

Świetna pozycja książkowa dla każdego kto chciałby poznać składnie i zasady programowania w języku C++. Bardzo przystępne, dla każdego, od podstaw z dużą ilością przykładów. Polecam.

Jako kompendium wiedzy może być. Autor bardzo szczegółowo wyjaśnia zawiłości języka.
Do nauki polecam pozycje krótsze, lub jeszcze lepiej filmy. Programowania najlepiej uczyć się robiąc konkretne projekty. Nadmiar wiedzy, przynajmniej na początku, może przytłaczać.

Bardzo dobra książka o c++ dla początkujących, aczkolwiek niektóre mało ważne tematy są zbyt szeroko omówione i ciężko przebrnąć przez te fragmenty. Mimo to polecam.

ulubiona pozycja studentów filologii informatycznej :)

ulubiona pozycja studentów filologii informatycznej :)

Bestseller, o kórym każdy związny z programowaniem w C++ słyszał. Autor przedstawia zagadnienia w sposób łopatologiczny, ale momentami pewne rzeczy nie potrzebnie komplikuje. Warto również wspomnieć o specyficznym humorze Pana Grębosza, który nie każdemu może odpowiadać. :D

Skarbnicawiedzy podstawowej o programowaniu w C++. Idealna na początek. Często do niej sięgam, szukam danego pojęcia i po prostu korzystam jak z encyklopedii. Przeczytanie od dechy do dechy to jednak wyzwanie ;)

Bardzo dobra książka, czysto, z łatwością wprowadza w świat programowania w języku C++. Autor pisze przejrzyście, używając słów zrozumiałych dla każdego. Jest to lektura dla początkujących jak i dla zaawansowanych programistów, przeczytałem oba tomy dwukrotnie i zaglądam tak często jak to tylko możliwe.

Polecam każdemu kto zaczyna i każdemu kto chciałby wrócić do programowania C++ ;)

Polecam każdemu kto zaczyna i każdemu kto chciałby wrócić do...

Najlepsza książka do nauki c++ dla początkujących, ilość stron może zniechęcić ale warto. Niestety drugi tom już nie jest napisany tak klarownie jak pierwszy, jednak nie ma co się dziwić - są tam poruszane zagadnienia bardziej zaawansowane

dobra książeczka. niestety nie dotrwałem do końca bo po dwóch laborkach była wymagana wiedza znacznie większa niż w książce xD

• Informatyka
  • Programowanie
  • Informatyka

Dodaj cytat z książki Symfonia C ++. Tom 1-3.