Wytrwaj do końca

Wytrwaj do końca
RTCK
2019-01-29
2019-01-29

Książka napisana bardzo prostym językiem ale nie o sposób pisania w niej chodzi. Wiara autora godna pozazdroszczenia!

Książka, która pokazuje, że życie w Bogiem w prawdziwej ,żywej relacji jest możliwe dzięki współpracy z łaską i pokonywaniu codziennych trudności. Potrzebna jest świadomość celu i wytrwałość, ale dzięki niej Bóg przemienia serca wielu ludzi. Bardzo motywująca, zwłaszcza na trudny czas.

Marcin pozytywnie mnie zaskoczył ta książka, pomimo młodego wieku, nie spodziewalem się ze dotrze do mnie w tak pozytywny sposób. Książkę czyta się bardzo lekko przyjemnie. Droga która przeszedł nie była łatwa, zdecydowanie szedł pod prąd. Dzięki temu jest tym kim jest teraz i posługuje modlitwa o uzdrowienie dzięki której dzieją się cuda. Uczy przede wszystkim wytrwałej modlitwy, bo kto wie kiedy Bóg postanowi spełnić to o co się modlisz, uczy żeby przede wszystkim się nie poddac.

O relacji z Bogiem na przykładzie życia Marcina Zielińskiego. Książkę napisał prostą, taką zwyczajną, a jednocześnie przesiąkniętą głębią jego relacji z Bogiem. Jest to jedno wielkie świadectwo jego życia wiarą w życiu codziennym. Pisze pięknie bo doświadczył tego co pisze. Nie opisuje i wcale nie powtarza utartych haseł, myśli i sloganów. Każde zdanie jest przesiąknięte jego osobistym doświadczenie. I tu jest wielka wartość tej książki. Co znaczy wytrwałość w modlitwie, jak o nią zabiegać, jak się nie zniechęcać. Naprawdę warto przeczytać. Moja pierwsza książka Marcina, ale na pewno nie ostatnia. Dzięki niej mogłem jeszcze lepiej poznać go przez cały szereg filmików i komentarzy jaki udostępnia przez youtube.pl. Dzisiejszy świat potrzebuje ludzi żywych, których wiara nie zamyka się do 1h tygodniowo tylko przesiąka każdą minutę życia. Taki jest Marcin!

To zdecydowanie moja ulubiona książka o tematyce religijnej (po Biblii😉) . Jest napisana w sposób, który idealnie do mnie trafia! Czyta się bardzo przyjemnie, głębokie treści ubrane są w proste słowa 🙂. Wierzę, że każdy może w tej książce znaleźć coś, co go poruszy- nawet sporo rzeczy. Myślę, że tę książkę powinny przeczytać osoby, które chciałyby mieć bliską relacje z Bogiem, chcą widzieć odpowiedzi na swoje modlitwy i chciałyby posługiwać, ale czują że to nie dla nich, że się nie nadają, są za młode, za stare, czy "za" (Opcji jest wiele) ta książka fantastyczne odpowiada na takie pytania i rozwiewa wątpliwości. Z całego serca polecam tę książkę ludziom, którzy zaczynają swoją przygodę z Bogiem jak i tym, którzy dopiero Go poznają! 😁

Gdy masz chwilę wahania czy warto modlić się latami i ciągle nie widzieć efektów modlitwy. Gdy masz wątpliwości czy zostaniesz kiedykolwiek wysłuchaniu. Gdy zastanawiasz się nad sensem tego co robisz. Właśnie wtedy przeczytaj tą książkę ku pokrzepieniu serca.

Książka o mocy wiary, piękne świadectwo wiernego trwania przy Bogu. Napisana w prosty sposób, lekkim językiem, stylem niemal przypominała mi książki o. Adama Szustaka.
Marcin pisze na podstawie swoich świadectw o wierze - wytrwałej modlitwie, posłuszeństwie Bogu, cierpliwym oczekiwaniu i tym, że w cuda trzeba wierzyć i trzeba je robić - z Bogiem.
Przyznaję się, że czytając świadectwa o wielu uzdrowieniach, jakie dokonały się za pośrednictwem modlitw Marcina nie dowierzałam... nadal chyba nie dowierzam - a to znak, ze trzeba pracować nad swoją wiarą!
Książka pomaga spojrzeć na własne życie, jak JA żyję wiarą i co warto w niej naprawić...

Przyznaję się, że czytając...

Mimo że tematyka i zawartość książki jest dokładnym odtworzeniem tego, co możemy znaleźć w poprzedniej książce Marcina Zielińskiego pt.„Rozpal wiarę, a będą działy się cuda”, warto sięgnąć po tę pozycję, aby na nowo i w jeszcze prostszy sposób przyswoić sobie prezentowane treści, mogące nawet diametralnie zmienić nasze życie duchowe.Porównując pozycje: „Rozpal wiarę, a będą działy się cuda”, czyli pierwszą publikację Marcina Zielińskiego, i „Wytrwaj do końca”, niewątpliwie należy zauważyć, że druga książka (i konferencja) większy akcent kładzie na osobiste doświadczenie Marcina, na jego indywidualną historię, niż na kwestie doktrynalne. Niektóre wątki są bardzo poszerzone w stosunku do pierwszego bestsellera, opatrzone refleksjami, nowymi historiami. „Wytrwaj do końca” czyta się jak gawędę, tak, jakby Marcin stał obok i opowiadał nam swoje życie. Nam – jak zaufanym, bliskim przyjaciołom...................

Przeczytaj dalszą część recenzji zobacz mój film o książce! https://emuna.pl/wytrwaj-do-konca/

więcej Pokaż mimo tovideo - opinia

Świetna książka Marcina Zielińskiego. Przeczytałem już większość jego książek ale ta była zdecydowanie jedną z lepszych. Zawiera bardzo wiele cennych wskazówek i lekcji życia chrześcijańskiego.

Bardzo polecam.

Bardzo polecam.

• Religia
  • Eikon
  • Religia / Relacje

Dodaj cytat z książki Wytrwaj do końca