Bóg nie jest miły. Pułapka pluszowego chrześcijaństwa

Ulrich L. Lehner Wydawnictwo: W drodze religia
God Is Not Nice: Rejecting Pop Culture Theology and Discovering the God Worth Living
Jolanta Czapczyk
W drodze
wiara
religia
Jolanta Czapczyk
wiara

Na półkach: , , , , ,

Prawdziwy majstersztyk. Jeśli ktoś poważnie podchodzi do sprawy wiary w Boga, powinien przeczytać tę książkę. Napisana dostępnym językiem, świetna synteza tego, czym jest chrześcijaństwo i jaki jest Bóg.

Wyobrażenia o Bogu są bardzo urozmaicone. Niezależnie od ich różnorodności, dla człowieka autentycznie wierzącego, Bóg jest niezmienny oraz żywy, jest Bogiem stawiającym wymagania, któremu warto się ofiarować i służyć, dla którego warto żyć i umierać. Propozycją Wydawnictwa W drodze jest publikacja "Bóg nie jest miły", a jej tytuł jest w stanie skutecznie obudzić każdego,...

Książka, która przypomina czym jest tak naprawdę chrześcijaństwo. Ukazuje jak bardzo współczesny człowiek zrobił parodię z Boga i Ewangelii.

• Wiara
  • Chcę przeczytać - 2020