Jedz zielone

Okładka książki Jedz zielone Hanna Stolińska
Okładka książki Jedz zielone
Hanna Stolińska Wydawnictwo: Wydawnictwo M Seria: Zdrowe Zdrowie kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Zdrowe Zdrowie
Wydawnictwo M
2019-03-22
2019-03-22
kulinaria potrawy wegetariańskie sałatki

Jak pewnie wszyscy wiemy jedzenie warzyw jest bardzo ważne dla zdrowia. Ale czy takie łatwe? Jak skłonić dzieci (i nie tylko) do jedzenie zieleniny, oraz ktore warzywa są szczególnie cenione w jadłospiscie w konkretnych miesiącach? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w tej książce.

To o wiele więcej niż przepisy, mamy tu rady jak przechowywać i przygotowywać warzywa, ze zwróceniem uwagi na ich walory zdrowotne. Mamy wiele statystyk, danych, grafik, diagramów, prawdziwie rzetelene informacje. Mamy wskazne które warzywa zawierają najwięcej żelazna czy białka. Mamy nawet krótką charakterystykę wielu warzyw z zauważeniem tego jakie witamy zawierają

Jak czytamy jedzenie warzyw może nie tylko pomóc w różnych dolegliwością, czy zapobiec ich powstaniu w przyszłości, ale także poprawić samopoczucie. Skoro mamy aż tak wiele zalet, dlaczego by nie zacząć jeść zielono? 😉

Jeśli brakuje wam inspiracji w tej książce znajdziecie aż 90 różnych przepisów na koktajle, śniadania, obiady i kolacje. Dla każdego coś pysznego i zdrowego.

Jesli lubicie książki o gotowaniu, szczególnie o zdrowym gotowanie i szukacie ciekawych przepisów, to książka w sam raz dla was. Mi bardzo się spodobała i znalazłam całe mnóstwo przepisów dla siebie, nie mogę się doczekać aż je wypróbuje.

Świetnie wyjaśnione kiedy kupować i jak przechowywać zielone warzywa. A przepisy to bajka nawet dla analfabety kuchennego takiego jak ja :D

• 01. Epub+
  • Kulinarne
  • Topazowa

Dodaj cytat z książki Jedz zielone