Martwy za życia

świat grozy Dania kraje nordyckie Skandynawia
horror
Świat Grozy
świat grozy Dania kraje nordyckie Skandynawia

Teoretycznie opowiadanie grozy, ale ja nie poczułam ani strachu, ani napięcia… Zapowiadało się nieźle i gdzieś się rozmyło i straciło cały urok.

Najbardziej nastrojowa opowieść w serii „Świat Grozy”. Większość akcji dzieje się w starym, zabytkowym kościele. Do tego wszystko jest spowite melancholijną, jesienną atmosferą. Jest to chyba też najambitniejsze opowiadanie w serii, gdzie pewne sprawy musimy sobie sami dopowiedzieć na podstawie podanych przez autorkę tropów. Dlaczego więc tylko cztery gwiazdki? Po pierwsze,...

• Audiobook
  • Audiobooki
  • 2019
  • Horrory
  • Kraje nordyckie
  • Praca
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Martwy za życia