Czworo i Bies

Krzysztof Piskorski Wydawnictwo: Storytel Original fantastyka, fantasy, science fiction
Storytel Original
III wojna światowa apokalipsa zagłada ludzkości postapo wojna nuklearna
fantastyka, fantasy, science fiction
III wojna światowa apokalipsa zagłada ludzkości postapo wojna nuklearna

Po pierwszej czesci postanowilem nie siegac po druga, Czyta sie to dzilo jak scenariusz przecietnego serialu TV ale juz kompletnie mnie dobil epizod z wrakiem tupolewa jako powod wybuchu konfliktu. tylko zmarnowany czas.

Tematyka słuchowiska sprawia, że grupa jego odbiorców będzie dość ograniczona, a szkoda. Ameryki Autor nie odkrywa, ale to wciąż bardzo sprawnie napisana, wciągająca historia, w fajny sposób nawiązująca do przygód Rudego 102. Całość czytana w przyjemny sposób przez Marcina Bosaka. Warto!

Postapo po wybuchu wojny nuklearnej. Historia załogi polskiego czołgu. Polecam jak wszystkie produkcje storytel.

• Audiobook
  • 2018