Czworo i Bies

Czworo i Bies
Storytel Original
2017-06-27
2017-06-27
III wojna światowa apokalipsa zagłada ludzkości postapo wojna nuklearna Storytel Storytel Original

Okładka książki Wolsung: Antologia tom 1 Mateusz Bielski, Sylwia Finklińska, Maciej Guzek, Paweł Majka, Igor Myszkiewicz, Krzysztof Piskorski, Marcin Rusnak, Hubert Sosnowski, Michał Studniarek, Zbigniew Szatkowski, Anna Wołosiak-Tomaszewska, Karol Woźniczak, Simon Zack
Ocena 6,6
Wolsung: Antol... Mateusz Bielski, Sy...
Okładka książki Szortal na wynos #11 Marek Adamkiewicz, Krzysztof Baranowski, Tamara Bińczak, Aleksandra Brożek, Marcin Brzostowski, Sylwia Błach, Bartłomiej Cembaluk, Michał Gołkowski, Krzysztof Guz, Aleksander Kusz, Antoni Nowakowski, Romuald Pawlak, Krzysztof Piskorski, Rafał Sala, Robert Sarnecki, Sławomir Szlachciński, Redakcja Szortal.com, Istvan Vizvary, Milena Zaremba
Ocena 8,0
Szortal na wyn... Marek Adamkiewicz, ...

Po pierwszej czesci postanowilem nie siegac po druga, Czyta sie to dzilo jak scenariusz przecietnego serialu TV ale juz kompletnie mnie dobil epizod z wrakiem tupolewa jako powod wybuchu konfliktu. tylko zmarnowany czas.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Tematyka słuchowiska sprawia, że grupa jego odbiorców będzie dość ograniczona, a szkoda. Ameryki Autor nie odkrywa, ale to wciąż bardzo sprawnie napisana, wciągająca historia, w fajny sposób nawiązująca do przygód Rudego 102. Całość czytana w przyjemny sposób przez Marcina Bosaka. Warto!

Postapo po wybuchu wojny nuklearnej. Historia załogi polskiego czołgu. Polecam jak wszystkie produkcje storytel.

• Audiobook
  • 2018