50 sekretnych misji: jak przetrwać w świecie dorosłych

Mamania
2018-01-01
2018-01-01
Alicja Paleta, Barbara Sosnowska

Bardzo dobry pomysł na książkę, ale jest również dość nierówna ze względu na wiek dziecka i dobór zadań. Niektóre są przeznaczone jednak dla dużo starszych dzieci których forma książki nie będzie już interesować a inne dla młodszych które dziecko może zrobić samo. Np. pierwsze zadanie - obserwowanie rodziców, a dalsze - wymiana żarówki, wymiana koła w samochodzie czy...

• Samodzielne

Dodaj cytat z książki 50 sekretnych misji: jak przetrwać w świecie dorosłych