Winna

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2019
Alicja Sinicka Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Kobiece
przeszłość tragedia rodzina miłość zdrada strach zabójca romans restauracja zagrożenie niebezpieczeństwo
literatura obyczajowa, romans
Inne

dla mnie ksiazka sztos

Po przeczytaniu Stażystki i Obserwatorki spodziewałam się czegoś lepszego.
Nie mówię, że książka kompletnie mi się nie podobała bo pod koniec mnie zaskoczyła lecz nie było tego wow.
Opowiada o młodej dziewczynie, która obwinia się o wszystko i ma poczucie że inni też ją tak postrzegają. Szuka okceptacji szczególnie u swego ojca...

jak dla mnie o niczym....

Początkowo bardzo trudno czytało mi się tę książkę. Wiedząc, że to polska autorka ją napisała spodziewałam się czegoś polskiego, ale okazało się, że jest to historia ze Stanów co mnie trochę zbiło z tropu. Nie mogłam się przestawić na te angielskie imiona oraz na Amerykańskie miasta wiedząc, że czytam polską książkę. Ale w końcu się przestawiłam, nie zwracałam już uwagi na...

Wendy jest doktorantką psychologii, która sama boryka się z licznymi problemami. Wciąż obwinia się za śmierć brata. Czuje się w związku z tym odepchnięta przez ojca. Jakby tego było mało jej partner Warren wyznaje, że ją zdradził. Wszystko to sprawia, że kobieta jest na skraju wytrzymałości. Sytuacja zmienia się za sprawą Jima - przystojnego, pewnego siebie żołnierza....

Zacznę może od tego, że dotychczas nie byłam fanką polskich pisarzy.
Moje serce podbijali zagraniczni autorzy, którzy dostarczali mi ogromu emocji każdego rodzaju.
Sprawiali, że mogłam wejść w rolę detektywa lub profilera i wraz z bohaterami szukać winnego.
Bardzo, bardzo, bardzooooo miłym odkryciem jest "Winna" autorstwa Alicji Sinickiej.
Jestem zszokowana!
Po raz...

lekka książka szybko się czyta

Książka pokazuje, jak trudne relacje z ojcem kładą się cieniem na całym życiu młodej dziewczyny. Wendy uparcie szuka miłości, niestety wpada w sidła manipulatora, który ją osacza. Fabuła buduje napięcie od pierwszej do ostatniej strony.

Spodobała mi się. Książka

Wendy jest winna, bo brała udział w wypadku, w którym zginął jej brat. Jest winna, bo zdradził ją mężczyzna, którego pokochała. Jest winna, bo kiedy poznała Jima, myślała, że jest zupełnie inny. Dziewczyna jest winna, bo miała nadzieję, że nowa miłość wyleczy jej złamane serce. Z tego powodu ludzie, których kochała i którzy tak boleśnie ją zranili, znajdą się w...

Dyskusje

1 097