Zniszczona

Monika Rępalska Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
uczucie agencja towarzyska prostytucja handel ludźmi policja śledztwo
literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
uczucie agencja towarzyska prostytucja handel ludźmi policja śledztwo

Książka średnia, spodziewałam się czegoś innego - mocniejszczego , dla mnie trochę chaotyczna, przewidywana. Główna bohaterka trochę niestabilna uczuciowo i pełna sprzeczności..

Książka dobra. Czytało się szybko i płynnie. Koze troszke za krotka. Za słabo rozwinięte wątki i mało emocji. Duzo dialogów bez zbędnych opisów. Czegoś brakowało aczkolwiek jestem zadowolona. Pochłonęłam w kilka godzin. Wciaga bardzo. Koniec mnie zaskoczył az lezka się zakręciła w oku.

Historia dobra, bohaterowie nawet ciekawi jednak brakowało emocji. Nie czułam tego co się dzieje.

Historia pięknej kobiety nie tylko pod względem zewnętrznym ale i ze względu na jej dobre serce. Młoda dziewczyna zostaje sprzedana do burdelu przez matkę żeby ta miała zapewnioną swoją działkę. Tam młoda i niewinna dziewczyna zostaje brutalnie pozbawiona dziewictwa i gwałcona jest przez szefa burdelu. Godzi się na wszelkie poniżenia i pracę w burdelu żeby móc zaopiekować...

Przeczytałam. Niby ok... ale... coś mi brakowało... Chyba język autorki, styl pisania... bardzo oszczędny, mało emocjonalny, jakby 'niedoświadczony'.
Po przeczytaniu kilku dobrych pozycji, moje wymagania co do stylu pisania się zmieniły. Tu ewidentnie mam tego dowód.
Ogólnie cała historia niby spoko, jest przemoc, ucieczka, miłość, przyjaźń, problemy i szczęśliwe...

Ciekawa , wciągająca fabuła książki. Akcja dość wartka. Na koniec Autorka wywiedzie nas w pole. Książkę polecam jak najbardziej.

Niestety jestem rozczarowana. Wszystko dzieje się... za szybko . Jest zbyt przewidywalnie. Nie odnalazłam żadnych emocji. Bohaterowie bardzo nijacy. Szkoda, bo opis był bardzo intrygujacy.

Czytałam wersję, którą autorka wystawiła na gryzoniu. Naprawdę bardzo fajnie się czytało, mimo iż nie była to wersja oszlifowana. Polecam

Książka porusza dla mnie ważny temat.
Rodzina potrafi nas zniszczyć.
O rodzinę warto walczyć.
Niektórzy zasługują na zaufanie inni nie.

Książka niestety mnie nie zachwyciła. Myślałam, że będzie dreszczyk emocji i dużo łez a było tak sobie... Wszystko bardzo przewidywalne ale dobrze się czytało. Przede wszystkim szybko.

• 2019
  • 2020