Zniszczona

Okładka książki Zniszczona
Monika Rępalska Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2019-03-25
2019-03-25
uczucie agencja towarzyska prostytucja handel ludźmi policja śledztwo

Została sprzedana do burdelu przez własną matkę , historia dość trudna. Jednak mimo wszystko nie urzekła mnie ta książka.

Dno. Serio, jest mnóstwo LEPSZEJ literatury w tej kategorii i szkoda czasu na tę "książkę". Wyidealizowana do granic główna bohaterka, w opozycji do niej super samiec alfa pachnący testosteronem na kilometr. Oczywiście wszyscy (również idealni) faceci na około lecą na naszą słodką Nat. Klisza kliszę goni, świat podsuwa niby zbiegiem okoliczności, przypadkiem ex-dziwce pod nos mieszkanie z free, pracę, opiekę nad siostrą... Słabizna, irracjonalne zachowanie bohaterów, a głównie Nat aż kłuje w oczy.
A gdyby ktoś sięgnął po tę książkę dla pikantnych scen, to również odradzam - ani to seksowne ani ostre, mogłoby ich wcale nie być.
Aaaa, i mnóstwo literówek w treści. Książka wygląda na napisaną przez 14latkę, której kibicują i wspierają w procesie twórczym jej psiapsi. Omijać z daleka!

Historia Nat. Kobiety, która w wieku siedemnastu lat zostaje sprzedana przez własną matkę do domu publicznego. Od tej pory, między wszystkimi klientami, opiekuje się młodsza siostra, której obiecała lepsze życie. Któregoś dnia obietnica się spełnia. Dziewczyny poznają, nowe lepsze życie z nową rodziną. Nat od pierwszej chwili wpada w oko Maxowi, przystojnemu policjantowi, który składa jej pewną propozycję...,która raz na zawsze odmieni jej życie.
Polecam, wciąga.

Bardzo mi się podobala ta historia. Czasami niedowierzalam co czytam.

Bardzo mi się podobala ta historia. Czasami niedowierzalam co czytam.

Ojj.. taka sobie. 5/10
Historia dziewczyny trudna... jej siostra, przeszłość.
Jest dużo niedopowiedzeń, "zbiegów okoliczności", wydaje się trochę niedopracowana. Aczkolwiek czyta się lekko.

Ojj.. taka sobie. 5/10
Historia dziewczyny trudna... jej siostra, przeszłość.

Książka średnia, spodziewałam się czegoś innego - mocniejszczego , dla mnie trochę chaotyczna, przewidywana. Główna bohaterka trochę niestabilna uczuciowo i pełna sprzeczności..

Książka dobra. Czytało się szybko i płynnie. Koze troszke za krotka. Za słabo rozwinięte wątki i mało emocji. Duzo dialogów bez zbędnych opisów. Czegoś brakowało aczkolwiek jestem zadowolona. Pochłonęłam w kilka godzin. Wciaga bardzo. Koniec mnie zaskoczył az lezka się zakręciła w oku.

Historia dobra, bohaterowie nawet ciekawi jednak brakowało emocji. Nie czułam tego co się dzieje.

Historia pięknej kobiety nie tylko pod względem zewnętrznym ale i ze względu na jej dobre serce. Młoda dziewczyna zostaje sprzedana do burdelu przez matkę żeby ta miała zapewnioną swoją działkę. Tam młoda i niewinna dziewczyna zostaje brutalnie pozbawiona dziewictwa i gwałcona jest przez szefa burdelu. Godzi się na wszelkie poniżenia i pracę w burdelu żeby móc zaopiekować się swoją młodszą siostrzyczką i uchronić ją od takiego samego losu. Lata mijają dziewczyna ma okazję na ucieczkę. Nowe życie jest już na wyciągnięcie ręki ale czy przeszłość tak łatwo da o sobie zapomnieć? Czy mafioso i alfons w jednym przestanie poszukiwać swojej najlepszej pracownicy.... Czy ona spotka na swojej drodze kogoś kto jej pomoże? Warto przeczytać.

Przeczytałam. Niby ok... ale... coś mi brakowało... Chyba język autorki, styl pisania... bardzo oszczędny, mało emocjonalny, jakby 'niedoświadczony'.
Po przeczytaniu kilku dobrych pozycji, moje wymagania co do stylu pisania się zmieniły. Tu ewidentnie mam tego dowód.
Ogólnie cała historia niby spoko, jest przemoc, ucieczka, miłość, przyjaźń, problemy i szczęśliwe zakończenie...
Ale dla mnie ta książka zasługuje na naciąganą '6'...

Monika Rępalska Zniszczona Zobacz więcej