Niepokorna królowa

Okładka książki Niepokorna królowa
Meghan March Wydawnictwo: Editio Cykl: Mount Trilogy (tom 2) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2019-05-15
Data 1. wydania:
2017-11-14
Olgierd Maj
duma namiętność nienawiść firma dziedzictwo dług mafia strach seks pożądanie zasady tyran uczucia władza kłamstwa

Uwielbiam książki tej autorki, więc kolejny raz się nie zawiodłam. Świetnie się bawiłam. Było mrocznie, tajemniczo...
Świetni bohaterowie, ciekawe dialogi, dużo akcji i emocji.
Gorąco polecam!

Świetni bohaterowie, ciekawe dialogi, dużo akcji i emocji.
Gorąco polecam!

Świetna, polecam

Świetna, polecam

Tutaj zaczynał już się romans jak z obyczajówki, ale ciekawa książka

Tutaj zaczynał już się romans jak z obyczajówki, ale ciekawa książka

Ciąg dalszy ognistej piękności i istnego diabła, nie zawiodła mnie i czekam na więcej

Zagłębiamy się w dalej w relację Keiry i Lachlana.

Dowiadujemy się więcej z przeszłości Mounta i rozumiemy bardziej jego zachowanie w teraźniejszości. Jest bezwzględny we wszystkim co robi.

Podobał mi się fragment z wyjazdem do Irlandii, zwłaszcza to jak się zachowywał tam Monut.

Szokujące wydarzenia z ostatnich stron wgniotły mnie w fotel. Mam nadzieje że wszystko skończy się dobrze.

Z niecierpliwością czekam aż w moje łapki wpadnie 3 tom.

Zagłębiamy się w dalej w relację Keiry i Lachlana.

Książka coś w sobie ma, że przyciąga. Sprawia, że bardzo szybko się ją czyta. Polecam

61/21 Czytałam opinie ze lepsza od pierwszej części i chyba się nie zgadzam.Dalej bardzo dobrze napisana, czyta się szybko i zakończenie od razu sprawia ze chcesz sięgnąć po kolejny tom ( I tak być powinno być gdy czytasz trylogie), ale pierwsza dla mnie najlepsza . Oczywiście można powiedzieć ze to nic odkrywczego i przewidywalne, ona jest ta jedyna i wyjątkowa dla której zły chłopczyk staje się dobry (tam gdzie trzeba ;))-ale to chyba powód dla którego sięgamy po te lektury, wariacja tego co lubimy.
Male "ale" do wydawnictwa- czy główna bohaterka nie była przypadkiem ruda (patrz okładka)?

W tym tomie relacje bohaterów jakies takie bardziej zyciowe

W tym tomie relacje bohaterów jakies takie bardziej zyciowe

Drugi tom cyklu także mnie nie zachwycił, a nawet był słabszy. Akcja jest przewidywalna i przypomina brazylijską telenowelę. Bohaterowie albo się kłócą albo uprawiają seks. Lachlan jest nadal mało wiarygodny w swoim postępowaniu – za dużo sprzeczności, niby wielki boss który trzęsie Nowym Orleanem, a zachowuje się jak zakochany nastolatek, który wzdycha na widok swojej lubej i rozum mu odbiera.
Keira nie jest lepsza. Spodziewałam się, że kobieta prowadząca destylarnię będzie silna z charakteru, buntownicza i nie tak łatwo podporządkuje się Lachlanowi. Ale ona mówi nie, a robi zupełnie coś innego. Jej ciągłe buntowanie się dla zasady, a następnie łamanie swoich postanowień stało się w pewnym momencie męczące.
Nie ma żadnej sensownej fabuły, bo niby główny plan zakłada, że Keira musi spłacić dług, aby uratować swoją firmę, a to wszystko przyćmiły "niesamowite seksualne doznania". Koniec znów jest spektakularny, tak aby sięgnąć po kolejną część, ale ja odpadam, nie dam rady przebrnąć przez tom trzeci.

Książka jest ogromnie uzależniająca. Pełna emocji i napięcia. Czyta się ją bardzo przyjemnie i lekko. Ma w sobie coś, przez co nie można oderwać się od czytania.