Huna: sekretna nauka. Korzyści i współcześni nauczyciele

Okładka książki Huna: sekretna nauka. Korzyści i współcześni nauczyciele Wojciech Filaber
Okładka książki Huna: sekretna nauka. Korzyści i współcześni nauczyciele
Wojciech Filaber Wydawnictwo: Psychoskok poradniki
poradniki
Psychoskok
2018-12-17
2018-12-17
9788381193009
Huna ho’oponopono technika samodoskonalenia umysł rozwiązywanie konfliktów podświadomy umysł pozytywna energia

Początek ciekawy, bo wprowadza do tematu, a potem już tylko ciągłe powtarzanie "oczyszczaj się", a Twoje życie będzie cudowne i ani jednej konkretnej metody jak to robić. To tak jakby dla osoby, która nie umie pływać napisać książkę, że pływanie jest ekstra, poprawia zdrowie, będziesz dłużej dzięki pływaniu żył. Wejdź do wody i pływaj. Jako wprowadzenie w tematykę dobra pozycja, ale to tyle.

Czym jest ho’oponopono? Czy łatwo je stosować? Czy naprawdę działa? Jak praktykować i jak może wpływać na Ciebie?
Wszystkie odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań zgłębisz, wybierając właśnie tę publikację. Poznaj również inne książki Wojciecha Filabera, w których porusza temat Huny i jej istotne części i ho’oponopono. Dzięki nim uświadomisz sobie i zrozumiesz, skąd pochodzi ta technika, jak została stworzona, zgłębisz wiedzę o systemie filozoficznym, na którym jest oparta. Ponadto otrzymasz całe mnóstwo niezbędnych informacji, które pozwolą Ci przejść przez proces ho’oponopono krok po kroku.

Huna to filozofia, która nie jest związana z żadną religią. Jest ona podwaliną dla wielu kierunków i technik rozwoju duchowego. To raczej sposób życia i podejścia do siebie, dlatego każdy może ją stosować, bez względu na wierzenia, przekonania czy status społeczny. Nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań ani narzędzi. Wystarczy otwarty umysł i chęć zmiany tego, co nam nie pozwala pójść do przodu.

Autor zapewnia, że regularne praktykowanie ho’oponopono pomaga poprawić relacje z samym sobą, zmienić życie na lepsze, oczyścić się z przestarzałych wzorców myślenia, przekonań, wspomnień i emocji. Stopniowo wprowadza w świat hawajskich wierzeń i przybliża jego idee, historię narodzin Huny, rozwoju ho’oponopono i filozofię starożytnych Polinezyjczyków. Uświadamia, że to my jesteśmy twórcami własnego życia, gdyż wszystko to co nas otacza zależne jest od naszych myśli. Ich jakość wpływa na nasze decyzje i w efekcie na to, co pojawia się w naszym otoczeniu.

Jest to lektura praktycznie dla każdego, kto jest otwarty na poznawanie nowych technik, filozofii i nauk. Autor zawarł w niej najważniejsze założenia Huny, jej cele, filozofię pokazując wpływ na różne dziedziny życia. Wielokrotnie powtarza, że jedną z najważniejszych aspektów jest oczyszczanie umysłu, emocji i wzięcie odpowiedzialności za swoje życie. Podkreśla, że jest to obowiązek każdego człowiek.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2019/01/451-huna-sekretna-nauka.html

• Zdrowie
  • KUPIONE Ebook😎⚡
  • Ezoteryka, Rozwoj duchowy🔮🕉☯️
  • Mindfulness/joga/medytacja
  • Świetne poradniki

Wojciech Filaber Huna: sekretna nauka. Korzyści i współcześni nauczyciele Zobacz więcej