Apokalipsa czytana dzisiaj

Biblia Bóg apokalipsa Pismo Święte
religia
2019-03-21
Biblia Bóg apokalipsa Pismo Święte

Autorka wnikliwie analizuje Apokalipsę, wskazując nam szczególy, których nie dostrzegamy i tłumacząc kwestie trudno zrozumiałe. Jeśli chcesz poznać dogłębnie Apokalipsę, to jest to książka Ciebie. W innym przypadku, możesz odpaść po pierwszym rozdziale.

Apokalipsę św. Jana czytałem dwa razy. Za pierwszym razem, parę lat temu - bez komentarza, czytsty tekst. Nic nie zrozumiałem.
Drugie moje podejście było z "Apokalipsą czytaną dzisiaj". Z komentarzem tekst nagle otwiera się... Wiadomo o co chodzi w symbolice, wiadomo jak to się ze sobą wiąże, widać więcej niż tylko jedną płaszczyznę rozgrywania się zdarzeń. Dzięki tej...

Książka zdecydowanie warta polecenia.Napisana pełnym poezji językiem w sposób ciekawy i zrozumiały.Jedno o co można się spierać to jednostronna interpretacja symboli.Dla mnie najistotniejszą rzeczą jest jej pozytywne przesłanie.

• Wiara
  • Religia
  • 2020
  • Religijne
  • Non fiction,eseje,biografie,historia,religie,nauki różne, etc.
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Apokalipsa czytana dzisiaj