Droga cierpienia Niewinnego

W drodze
Bóg cierpienie droga krzyżowa Jezus Chrystus miłość
religia
Bóg cierpienie droga krzyżowa Jezus Chrystus miłość

Można by pominąć cały jeden rozdział. Pozostałe trzy są - jak zawsze u tej autorki - odkrywcze, głęboko przemyślane i zaskakująco oczywiste, kiedy się tę oczywistość odkryje. Nie ze wszystkimi przemyśleniami się zgadam, ale to dlatego, że Słowo Boże ma niewyczerpaną ilość interpretacji i każdy może znaleźć coś, co zrozumie inaczej.

• Religia

Dodaj cytat z książki Droga cierpienia Niewinnego