Droga cierpienia Niewinnego

2021-02-24
2021-02-24
Bóg cierpienie droga krzyżowa Jezus Chrystus miłość

1939

Można by pominąć cały jeden rozdział. Pozostałe trzy są - jak zawsze u tej autorki - odkrywcze, głęboko przemyślane i zaskakująco oczywiste, kiedy się tę oczywistość odkryje. Nie ze wszystkimi przemyśleniami się zgadam, ale to dlatego, że Słowo Boże ma niewyczerpaną ilość interpretacji i każdy może znaleźć coś, co zrozumie inaczej.

Dwie prawdy, które mi towarzyszyły przy czytaniu tej książki:
1. Czasami warto coś przeczytać tylko po to aby się z tym nie zgodzić i ugruntować swoje zdanie.
2. Intelektualizm budowany na emocionalności zawsze będzie pseudointelektualizmem.

Dwie prawdy, które mi towarzyszyły przy czytaniu tej książki:

Dodaj cytat z książki Droga cierpienia Niewinnego