York

Laurann Dohner Wydawnictwo: Laurann Dohner Cykl: The Vorge Crew (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
9781944526979
romance Paranormal Romance Aliens

Mam ogromną słabość do twórczości autorki. Jej historie mają zachwycający klimat i niesamowite ciepło. Trzeci tom serii jest dobry, czyta się szybciutko. Zarówno York, jak i Sara są bohaterami do pokochania od pierwszego kontaktu. Ciut słabsza niż poprzednia część, ale czyta się przyjemnie. Z niecierpliwością czekam na historię Raffa.

Trzecia część znowu mi się podobała! Była prawie tak dobra jak historia Dovisa.
Dla każdego, kto czytał twórczość Laurann Dohner, wiadome jest, że ma specyficzny typ historii. Nie można oczekiwać od nich wielkiego bum, ale za to jest dużo emocji i akcji. Oraz bohaterowie których łatwo pokochać!
Tym razem mamy naszą parę - Yorka i Sarę.
York tak bardzo pragnie znaleźć...

Strata czasu, na szczęście krótko.

Dyskusje

• 2019