Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina

Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kicia Kocia i Nunuś (tom 11) interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Media Rodzina
kicia kocia kicia kocia i nunuś literatura dziecięca dla dzieci anita głowińska rodzina
Kicia Kocia i Nunuś (tom 11)
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
2018-01-01

„Bardzo fajna rodzinka” to książeczka z okienkami. W tej części Kicia z Nunusiem idą na urodziny do Pani Kwiatek. Po drodze mijają różne budynki. Otwierając okienka zaglądamy do mieszkań, poznajemy rodziny czy zawody. Książka ma aż 41 różnej wielkości okienek, jest wydana na bardzo twardym kartonie. Ilustracje są kolorowe i wyraźne. Wielki plus za duży format, szczególnie...

Ogromny plus za książkę w twardej okładce. Dzięki otwieranym okienkom dziecko zarówno te młodsze jak i starsze jest bardzo zaciekawione książka. Zaglądanie i sprawdzanie ukrytych obrazków sprawia maluchów wiele radości. Uwielbiamy

Książka, która wymaga od dziecka otwarcia przykrytych okienek. Pod okienkami znajdują się ukryte obrazki. To tak jakbyśmy zajrzeli komuś przez okno. Dzięki temu bardziej angażuje malucha do interakcji. Zaciekawia dziecko:)

My należymy do fanów Kici Koci, dlatego więcej o tej serii krótkich opowiadań dla najmłodszych pisałam na moim blogu: https://matkawberku.pl/index.php/2018/11/01/kicia-kocia-gdzie-jest-szczurek/

Daję kiepską ocenę, bo ksiazeczka jest nudna, w okienkach nuda - zbyt male i malo wyraziste rysunki jak dla dwulatka. Treść znów zbyt prosta dla starszego dziecka.. jedyna nietrafiona pozycja z serii z okienkami..

Kicia kocia i Nunuś idą na urodziny do pani Kwiatek. mijają rożne domu, kotek pyta ciągle siostry o to, czy w danym miejscu mieszka szanowna jubilatka... Na to pytanie może pomóc mały czytelnik otwierając jedno z 41 okienek i sprawdzając, czy za którymś ukrywa się szukana osoba. Sama sprawdzałam i jestem na mega tak.

Ta część z serii o Kici Koci podoba mi się szczególnie - zarówno przez ilość i różnorodne rozmiary otwieranych okienek, za którymi kryją się ładne ilustracje, ale także za opowieść - droga do Państwa Kwiatków okazuje się być całkiem ciekawa i pouczająca. A wszystko zaczyna się tak...

Nunuś i Kicia Kocia idą odwiedzić Państwa Kwiatków - prawdopodobnie przyjaciół rodziny. Po...

• Dla dzieci
  • Dziecięce