Kup teraz - 3 oferty w cenie od 17.24 zł do 23.47 zł

Zielona Sowa
The Way Home For Wolf
opowieści dla młodszych dzieci
Barbara Supeł

Okładka książki Wiewiórki, które nie chciały się dzielić Rachel Bright, Jim Field
8,5
Wiewiórki, któ... Rachel Bright, Jim ...
Okładka książki Królik i Misia. Coś na ząb Jim Field, Julian Gough
8,2
Królik i Misia... Jim Field, Julian G...
Okładka książki Hej, żabo! Jim Field, Kes Gray
6,3
Hej, żabo! Jim Field, Kes Gray...
Okładka książki Hej, psie! Jim Field, Kes Gray
5,9
Hej, psie! Jim Field, Kes Gray...
Okładka książki Hej, kocie! Jim Field, Kes Gray
6,8
Hej, kocie! Jim Field, Kes Gray...
Okładka książki Ile mamy nóg? Jim Field, Kes Gray
6,7
Ile mamy nóg? Jim Field, Kes Gray...

wspaniała pięknie ilustrowana, weirszowana historia, o małym dzielnym odważnym wilczku, który się zgubił, ale wśród przyjaciół i życzliwych osób świat jest bardziej przyjazny i nawet trudna sytuacja posiada rozwiązanie.
Bardzo gorąco polecam. Piękna opowieśc.

Ilustracje bardzo ładne i przesłanie ważne, ale gdyby nie opis książki, to trudno byłoby wywnioskować z treści, że właśnie o to chodzi. Trzeba naprowadzić dziecko na właśnie taki tok myślenia. Książka od 4 lat.

Bardzo miła opowiastka przepięknie zilustrowana. 3 i 4 latek jest nią zachwycony

Kolejna świetna książka z tej serii. Zabawna, z morałem. Wszystko dopełniają piękne ilustracje.

bardzo dobra książka dla młodszych dzieci

To chyba najlepsza książka z serii. Ilustracje świetne, przesłanie również ważne. O dziwo, tłumaczenie lepsze niż w pozostałych częściach.

Piękne ilustrację, dla dzieci extra!

Przepiękna książka dla dzieci. Duży format książki i cudowne ilustracje czynią ją niezwykłą wręcz magiczną. Tekst rymowany, którego jest niewiele, dzięki czemu dziecko jest w stanie skupić się na całości, bez względu na to, czy książkę czyta rodzic czy czyta sobie samo. Książka ma niezwykle przesłanie - czyli to, co w książkach dla dzieci jest najważniejsze. Treść bardzo...

piękne ilustracje, piękna historia. Bardzo podoba się dzieciom, świetnie się ją czyta.

Pięknie ilustrowana, podobnie jak cała seria Rachela Brighta i Jima Fielda.

Opowieść o małym wilczku, który się zgubił mówi o pomocy, współpracy i daje poczucie, że nikt nie jest pozostawiony sam sobie. Bardzo przyjemna lektura!

• Dla dzieci
  • 2019
  • Książki dla dzieci
  • 2020
  • Literatura dziecięca
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Wilk, który się zgubił