Dzień w Zwierzaczkowie: Pora na doktora

Sharon Rentta Wydawnictwo: Amber Cykl: Dzień w Zwierzaczkowie (tom 2) Seria: Przyjazna Łapka literatura dziecięca
A Day with the Animal Doctors
Amber
zwierzaki doktor lekarz
A Day with the Animal Doctors
Dzień w Zwierzaczkowie (tom 2)
literatura dziecięca
Przyjazna Łapka
zwierzaki doktor lekarz

Ilustracje bardzo ładne i zabawne, ale treść tak toporna, że nie lubię czytać tej książki swoim dzieciom. Żałuję, że ją kupiłam. Rzadko mam chęć ją wyjąć z półki.
Nie polecam! Amberek ma mnóstwo książek dla dzieci, które są bardziej wartościowe merytorycznie i wizualnie.

Tym razem odwiedziliśmy Zwierzaczkowo i poznaliśmy pracę lekarzy. Kapitalnie zilustrowana książka pokazuje maluchom jak działa szpital, jakie sprzęty są używane przez lekarzy, z jakimi dziwnymi przypadłościami zmagają się mieszkańcy Zwierzaczkowa. Zabawna, pouczająca i... dla ciekawskich :) więcej o książce opowiadają na naszej stronie dzieciaki - zapraszamy!
www.wopisie.pl...

• 2020
  • Literatura angielska, walijska, szkocka, irlandzka
  • Biblioteka
  • Literatura dziecięca