Allmächtiger! Faszination Perry Rhodan

fantastyka, fantasy, science fiction
niemiecki
Perry Rhodan

Na półkach: , , , , , , , , ,

"Allmächtiger" (po polsku: "Wszechmocny") to bardzo obszerne, a przy tym niezwykle bogato wyposażone, kompendium wiedzy o serii "Perry Rhodan". Zarówno historia tego produktu, jego autorzy, jak i cały merchandising oraz ruch fanowski są tutaj szczegółowo opisane.

Dla fanów (lub takich, którzy chcą nimi zostać) to pozycja obowiązkowa, aczkolwiek nieco już zdezaktualizowana...

• Perry Rhodan
  • Science fiction
  • Kultura i sztuka
  • Okres powojenny (1945 - 1989)
  • Fantastyka
  • Historia najnowsza (od 1989)
  • Space opera
  • Biografia/Autobiografia