Przepowiednia Błękitnej Gwiazdy. Wojownicy. Superedycja 2

Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy Seria: Wojownicy. Superedycja. fantastyka, fantasy, science fiction
Bluestar's Prophecy
Nowa Baśń
Bluestar's Prophecy
Wojownicy
fantastyka, fantasy, science fiction
Wojownicy. Superedycja.

Kolejny świetny dodatek do serii. Polecam przeczytać!

Bardzo ciekawa książka. Ukazuje życie jednej bohaterek pierwszej serii "Wojownicy". Ten kto przeczytał choć 5 części cyklu i łaknie poznania przeszłości tytułowej Błękitnej Gwiazdy powinien zwrócić swój wzrok w stronę właśnie tej pozycji. Lektura z pewnością warta przeczytania!

Osobiście zakochałam się w tej książce. Każda śmierć była dla mnie wstrząsem, a najbardziej Śnieżnego Futra, gdy Bielinek pytał Błękitne Futro gdzie jest jego mama nie mogłam przestać płakać.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

super fabuła

"Przepowiednia Błękitnej Gwiazdy" to bardzo dobra książka. Fabuła skupia się na życiu tytułowej bohaterki, przywódczyni klanu pioruna. Wielbiciele cyklu z tej książki dowiedzą się wielu rzeczy o przeszłości ulubionych pierwszej serii. Z tego też powodu, czytelnicy, którzy nie znają jeszcze "Wojowników" nie powinni zaczynać przygody z tą serią od historii Błękitnej...

Zacznę od tego, że Błękitna Gwiazda jest jedną z moich ulubionych postaci z „Wojowników”. Dlatego ucieszyłam się bardzo, że wychodzi Superedycja poświęcona właśnie jej życiu.

Książka rozpoczyna się prologiem, w którym Błękitna Gwiazda pędzi do wąwozu, aby ratować swój klan przed sforą psów. Tym razem poznajemy te same wydarzenia z jej perspektywy. Psy jeden po drugim...

Jednym słowem - czarująca i piękna! Jeżeli chcecie poznać losy Błękitnej Gwiazdy - przywódczyni Klanu Pioruna to ta superedycja jest dla was! Pełna zwrotów akcji, przygód, ale i pouczająca i wzruszająca. Gorąco polecam !

Dyskusje

• 2019
  • Wojownicy
  • Chcę w prezencie
  • Fantasy
  • 2019
więcej mniej

Erin Hunter Przepowiednia Błękitnej Gwiazdy. Wojownicy. Superedycja 2 Zobacz więcej