Portal do Kerberosu

Michelle Madow Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Elementals (tom 4) Seria: Young fantastyka, fantasy, science fiction
The Portal to Kerberos
Daria Kuczyńska-Szymala
Wydawnictwo Kobiece
The Portal to Kerberos
Elementals (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
Daria Kuczyńska-Szymala
Young

Tutaj nawet nie mam co pisać. Książka jest fajna, ale nie rewelacyjna. Trzy pierwsze części o wiele bardziej przypadły mi do gustu. Ale jest tutaj jeden wyczekiwany przeze mnie moment- spotkanie z Apollo.

To chyba najgorsza część z wszystkich pięciu. Postać Nicole tak raziła swoją głupotą, że miałam ochotę rzucić książką o ścianę.

Portal do Kerberosu to już czwarty tom cyklu o Drużynie Elementals. Tym razem na placu boju pozostają jedynie trzej jej członkowie i czeka na nich bardzo niebezpieczna wyprawa.

Ethan podstępem porywa Blake'a. Nie zastanawiając się długo, pozostali postanawiają podążyć za nim do Kerberosu. Zadanie jest o tyle utrudnione, że w tym miejscu nie działają ich moce. Ratują się...

Recenzja pochodzi z bloga https://www.whothatgirl.pl/2019/10/elementals-tom-4-portal-do-kerberosu.html

Drużyna Elementals została osłabiona. Nie ma z nimi Kate, a Blake zostaje porwany przez kogoś, kogo pozostali uważali za sprzymierzeńca. Blake został porwany do Kerberosu. Danielle, Nicole i Chris nie mają wyjścia. Muszą sami się tam udać, by uratować przyjaciela i świat....

Bohaterowie stają przed bardzo ciężkim wyzwaniem. Osłabieni, rozdzieleni i bez broni, muszą stawić czoła kolejnym niebezpieczeństwom. Czas ucieka, a nic nie idzie po myśli bohaterów. Muszą przemierzyć piekło, odzyskać głowę Meduzy i wrócić przed przesileniem. Czy im się uda? Kto im pomoże? Czy Apollo odpowie na prośby córki? Kto polegnie?

Jak ja się cieszę, że nie...

Na półkach: , , , , , ,

Szkoda, że nie sięgnęłam po tę serię, kiedy wyszły wszytskie tomy. Teraz czytając kolejną część kilka miesięcy po poprzedniej mało co pamiętam, a autorka nie przypomina zbyt wielu rzeczy. Mimo to, naprawdę dobrze się bawiłam podczas czytania tej pozycji.

Jest to świetna fantastyka dla młdzieży, którą czyta się bardzo szybko. Dla fanów mitów geckich lektura obowiązkowa.

Dzisiaj w końcu mogę wam opowiedzieć o 4 tomie serii “Elementals”, na który tak bardzo czekałam. Bardzo chciałam tę serię kupić sobie w oryginale po angielsku, jednak ja książki po angielsku kupuje zawsze w twardej oprawie, a tej serii w hardbacku po prostu nigdzie nie umiałam znaleźć. Dlatego, jak większość z was czekałam grzecznie, aż wydawnictwo postanowi w końcu wydać...

• 2020
  • Fantastyka