Trojaczki w szkole

Nicole Lambert Wydawnictwo: Galeria Książki Seria: Trojaczki literatura dziecięca
Marta Duda-Gryc
Galeria Książki
dla dzieci szkoła trojaczki
literatura dziecięca
Marta Duda-Gryc
Trojaczki
dla dzieci szkoła trojaczki

W pierwszej chwili pomyślałam, że to komiks, ale po przejrzeniu książeczki jednak wydaje mi się, że to bardziej zestaw krótkich historyjek sytuacyjnych, których tematem przewodnim jest powrót trojaczków do szkoły po wakacjach.

Zabawne dialogi rodzeństwa co chwilę wywołują uśmiech na twarzy. Trafne riposty, śmieszne pomysły i mnóstwo pytań - tylko dzieci potrafią być tak...

• 2021
  • 2019
  • Dla dzieci
  • Pożyczone z biblioteki
  • Komiks
  • 2019
  • Literatura zagraniczna

Dodaj cytat z książki Trojaczki w szkole