O Wilku, który wypadł z książki

Thierry Robberecht Wydawnictwo: Arti literatura dziecięca
Le loup tombe du livre
Izabela Kurek
Arti
Le loup tombe du livre
literatura dziecięca
Izabela Kurek

Całkiem sympatyczna opowieść o wilku, który przez przypadek wypadł ze swojej książkowej historii i - uciekając przed kotem - błąkał się po przypadkowo znalezionych opowieściach.

Prosta, zabawna historyjka z ciepłym zakończeniem. Szkoda, że taka krótka.

Zastanawialiście się kiedyś co by się stało, gdyby książkowe postacie mogły wypadać ze swoich opowieści? Na pewno powstałoby więcej ciekawych historii. Ale czy sami bohaterowie byliby zadowoleni?
O tym co by było, gdyby możemy się przekonać sięgając po bogato ilustrowaną bajkę O Wilku, który wypadł z książki. W tej opowieści poznajemy wilka, który właśnie wyszedł ze...

• Rok 2020
  • Dla dzieci, Poziom 0