Czas pokaże

literatura piękna
2018-09-05
literatura polska
Inne

Oj....nie lubię tego typu książek, a tę przeczytałam tylko dlatego, że ktoś mi ją dał (a z reguły czytam każdą książkę do końca). Główna bohaterka denerwowała mnie tym, że na każdym kroku dawała matce sobą pomiatać 🤦jak dla mnie nie, nie i jeszcze raz nie.

Książki Pani Ani czyta się jak dla mnie bardzo dobrze. Historia wciąga, człowiek odczuwa radość, złość, smutek, a także uśmiecha się na wspomnienie miłości. Lekka, przyjemna na wieczór idealna.

Polecam serdecznie

Książka pisana na obiętość, a nie na jakość, a szkoda... Po niesamowitej trylogii o Szczęściu liczyłam na coś więcej.

Ale to było nudne...

W zwyczajne i przewidywalne życie Julki nagle wkracza miłość. To trudne uczucie. Ona jest studentką psychologii, On ordynatorem na oddziale onkologii dziecięcej. Czy Julia podejmie walkę o swoje szczęście? Co powiedzą na życiowe wybory bohaterki: jej przyjaciółka, nadopiekuńcza mama i ciotki - stare panny? Jeśli lubisz rozkoszować się dobrą, obyczajową literaturą - ta...

Zawsze aktualna i dobrze się czyta

Dzięki tej książce uwierzyłam w lepsze jutro i staram sie te najgrubsze książki tej autorki czytać :)

Dobry wieczór Państwu,

Anna Ficner – Ogonowska na swoim koncie ma już siedem powieści. Sześć z nich są naprawdę pokaźnych rozmiarów. Cieszy to zwolenniczki historii, które nie zakończą się po 300stu stronach. W takich książkach można się rozsmakować. Do pewnego czasu również należałam do tejże grupy. Niestety, albo i stety, już zrozumiałam, że nie zawsze grube tomiszcza...

To kolejna książka Ficner-Ogonowskiej po którą sięgnęłam, zaraz po Alibi na szczęście oczekiwałam od niej sporo i nie zawiodłam się. Fakt, że ma mnóstwo opisów, często zbędnych ale przez nie książka nabiera odpowiedniego klimatu. Historia bohaterek przedstawiona przez autorkę jest bardzo ciekawa i prosta, każdy odnajdzie coś dla siebie w niej. Początek jest odrobinę nużący,...

Dyskusje

1 448