Czas pokaże

Znak
Znak
literatura piękna
Inne

Głównym problemem powieści jest fakt, że Julia zainteresowała się rozwiedzionym mężczyzną. Strasznie to przeszkadza jej świętoszkowatej mamusi, która twierdzi, że "on należy do innej kobiety" (serio!) Ta sama mamusia uwiodła przed laty faceta swojej siostry - jakoś jej nie przeszkadzało, że on należał do innej kobiety. Wniosek: dulszczyzna wiecznie żywa.

Oj....nie lubię tego typu książek, a tę przeczytałam tylko dlatego, że ktoś mi ją dał (a z reguły czytam każdą książkę do końca). Główna bohaterka denerwowała mnie tym, że na każdym kroku dawała matce sobą pomiatać 🤦jak dla mnie nie, nie i jeszcze raz nie.

Książki Pani Ani czyta się jak dla mnie bardzo dobrze. Historia wciąga, człowiek odczuwa radość, złość, smutek, a także uśmiecha się na wspomnienie miłości. Lekka, przyjemna na wieczór idealna.

Polecam serdecznie

Książka pisana na obiętość, a nie na jakość, a szkoda... Po niesamowitej trylogii o Szczęściu liczyłam na coś więcej.

Ale to było nudne...

W zwyczajne i przewidywalne życie Julki nagle wkracza miłość. To trudne uczucie. Ona jest studentką psychologii, On ordynatorem na oddziale onkologii dziecięcej. Czy Julia podejmie walkę o swoje szczęście? Co powiedzą na życiowe wybory bohaterki: jej przyjaciółka, nadopiekuńcza mama i ciotki - stare panny? Jeśli lubisz rozkoszować się dobrą, obyczajową literaturą - ta...

Zawsze aktualna i dobrze się czyta

Dzięki tej książce uwierzyłam w lepsze jutro i staram sie te najgrubsze książki tej autorki czytać :)

Dobry wieczór Państwu,

Anna Ficner – Ogonowska na swoim koncie ma już siedem powieści. Sześć z nich są naprawdę pokaźnych rozmiarów. Cieszy to zwolenniczki historii, które nie zakończą się po 300stu stronach. W takich książkach można się rozsmakować. Do pewnego czasu również należałam do tejże grupy. Niestety, albo i stety, już zrozumiałam, że nie zawsze grube tomiszcza...

1 457
    1 176