Jedyny podręcznik sprzedaży, jakiego potrzebujesz

Okładka książki Jedyny podręcznik sprzedaży, jakiego potrzebujesz Anthony Iannarino
Okładka książki Jedyny podręcznik sprzedaży, jakiego potrzebujesz
Anthony Iannarino Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
poradniki
The Only Sales Guide You'll Ever Need
MT Biznes
2018-09-14
2018-09-14
poradnik biznes sprzedaż

#1238 - „Jedyny podręcznik sprzedaży, jakiego potrzebujesz” - Anthony Iannarino -Wydawnictwo MT Biznes
#83/2023

Książka ma 270 stron. Swoją premierę miała dnia 14.09.2018 roku.

Czy zastanawiasz się czasem od czego zależy sukces sprzedaży ? Odpowiedź jest prosta - od człowieka - Sprzedawcy.

Do tego, by stać się takim człowiekiem, potrzebujesz tylko zdobyc odpowiednie cechy i oczywiście umiejętności. Kiedy już je osiągniesz, w łatwy sposób wykorzystasz przyswojone techniki sprzedaży.

Wskazówki zawarte w tej książce na pewno przydadzą Ci się w pracy i w życiu, tak jak i mi przydają się każdego dnia.

Serdecznie polecam tą książkę. <3 <3 <3

#83/2023

Książka ma 270 stron. Swoją premierę miała dnia 14.09.2018 roku.

Naprawdę świetna książka o sprzedaży. Bardzo zdrowe podejście. Bez manipulacji i tanich sztuczek. Nie będzie to książka dla każdego, bo nie obiecuje złotych gór bez ciężkiej pracy. Jestem pewien, że będę do niej wracał często.

Jedna z lepszych i mądrzejszych książek o sprzedaży jaką przeczytałam. Autor w odróżnieniu od tak wielu innych autorów z tej dziedziny, pisząc o sprzedaży nie próbuje sprzedać siebie i swoich usług. To bardzo merytoryczna pozycja praktyka, który dogłębnie zna rzeczywistość, o której pisze. W pierwszej części skupia się na sposobie myślenia dobrego sprzedawcy z naciskiem na empatię, troskę i odpowiedzialność. W drugiej części prezentuje zestaw konkretnych umiejętności wspierających sprzedaż włącznie z przywództwem, zarządzaniem zmianami i konkurencyjnością. Dodatkowo do każdego rozdziału jest dołączona lista wartych przeczytania książek związanych z tematem oraz zadania do wykonania, które mają trenować nowo zdobyte umiejętności. Jeżeli ktoś oczekuje, łatwych "pseudo-neuro" sztuczek, aby zostać samurajem, ninją, tygrysem lub innym zwycięzcą, to nie ten adres.

• Legimi rozwój
  • Biznes
  • *SPRZEDAŻ
  • Sales
  • NiePrzeczytane
  • Legimi audio

Dodaj cytat z książki Jedyny podręcznik sprzedaży, jakiego potrzebujesz