His Banana

Fajne, lekkie czytadło. Romans , ale nie jest przekombinowany i przepełniony seksem. Podoba mi się zestawienie charakterów głównych bohaterów. Fabuła to coś na zasadzie baśni z klasycznym zakończeniem w stylu "żyli długo i szczęśliwie", ale tego właśnie się oczekuje od tego typu książek. Polecam na leniwy wieczór. Z pewnością sięgnę po kolejne tomy tej serii.

Książka nadająca się do tzw odmóżdżenia na jeden wieczór. Bardzo prosta historia romansu jakich wiele. Plus wstawki erotycznych scen, które mają działać na wyobraźnię.

W mojej opinii świetna komedia. Może mało realna, biorąc pod uwagę przebieg zdarzeń, ale zdecydowanie jest to relaksująca pozycja do przeczytania w jeden wieczór. Kilka razy się uśmiałam, polubiłam dwójkę głównych bohaterów. Duży plus za "niekomplikowanie" sytuacji i nierobienie dram. Prosta, przyjemna fabuła, odmóżdżacz.

To było bardzo złe. Standardowo bogaty przedsiębiorca i biedna, niezdarna stażystka. Ona potyka się na każdym kroku, rozlewa kawę a drzwi ciągnie zamiast pchać. Czy tacy ludzie istnieją naprawdę? On chce się nią opiekować i uważa ją za słodką. W normalnym życiu jest to niemożliwe. Przychodzi dziewczyna do pracy, bez Cv dostaje zatrudnienie a on zwraca na nią całą uwagę i przyklaskuje temu, że ona nic nie robi i wszystko psuje. A i ona zjadła jego banana. Nie ma w tym podtekstu. Zwyczajnie, nie pytając o zdanie zjadła sobie czyjegoś banana 😅 Jeżeli lubicie książki w których występuje "Zastanawiałam się, jak cudownie byłoby wziąć do ręki jego penisa i patrzeć, jak odpływa z niego cała moc" to coś dla was. Dla mnie to gniot 🍌
Bardzo bananowy gniot 🍌

Coś niedługiego, przy czym można się pośmiać, być może głupawe, ale bardzo fajne. Cała akcja I fabuła opiera się na posmakowaniu banana szefa dosłownie i w przenośni, ale żeby nie było zbyt lekko mamy też mały dramat. Chcecie dowiedzieć się ją się potoczy zetknięcie dwóch światow chodzącego haosu i uporządkowanego, perfekcjonizmu? Zapraszam do lektury. Ja jestem zadowolona I polecam. Coś innego taka odskocznia od thrilerów, kryminałów i "poważnych" książek.

Bardzo fajna książka do przeczytania w jeden dzień, wciągająca. Czytałam uśmiechając się, dialogi mega zabawne. Jedyny mankament jak dla mnie- zbyt duża ilość "upośledzenia" bohaterki odnośnie jej wiecznej niezdarności. Wyszła nieco na pajacyka, zabrakło momentami powagi ale rozumiem, że miała wyjść na roztrzepaną wariatkę więc można powiedzieć, że wszystko pasowało. Lekko i szybko się czyta.

#32/2023

Jego banan.. te dwa słowa powtarzają się tak często. Pytanie tylko czy konieczna była taka ilość tych słów. Czasami stawało się to męczące i przez to książka nieco traciła na atrakcyjności. Poza tym troszeczkę było w niej humoru, ciekawej historii i dobrego romansu.

#32/2023

Krótka i zabawna, można się rozerwać, ale nic więcej. Całość wysoce przewidywalna.

Czy ten tytuł i okładka sprawiły, że kompletnie nie ciągnęło mnie do tej książki? Jeny, tak, bo spodziewałam się jakiegoś kompletnie tandetnego romansu, w którym więcej będzie erotyki i fabuły, dlatego tak bardzo jestem zaskoczona, jak normalna jest ta książka.

Jest króciutka, ale dzieje się wystarczająco dużo i ta niewielka objętość działa na plus, bo nie tracimy czasu na wydarzenia poboczne, tylko skupiamy się stricte na relacji bohaterów. Nie mogę powiedzieć, żeby niewiadomo jak mnie urzekła, ale polubiłam postacie i bardzo przyjemnie się tego słuchało - taka idealna na jeden wieczór na rozluźnienie i w tej materii idealnie spełniła swoje zadanie.

Niestety totalnie odbiłam się od humoru. Doskonale wyczułam momenty, w których chciała mnie rozbawić, ale nie udało się jej to praktycznie ani razu, choć ponoć miało być zabawnie.

Miałam przeczytać dla zabawy, ze względu na tytuł i okładkę, a okazało się, ze to całkiem niezła książka. Jestem zdziwiona.
Pomimo dość cringowego tytułu oraz alej otoczki, okazało się, ze to śmieszny, lekki romans. I może niektóre teksty były absurdalne, ale przede wszystkim wzbudzały we mnie śmiech, a nie zażenowanie. Nie wiem, ze mam dla romansów niska poprzeczkę, czy może potrzebowałam takiej krótkiej, lekkiej książki, ale podobało mi się.
W dodatku lubię romansy biurowe, choć może ten nie był taki klasyczny, powiedziałabym, ze końcówka była lekko odwrócona pod wpływem ról.
Ta seria będzie dla mnie taka odskocznia w momencie w którym bede miała zastój czytelniczy.