Kup teraz - 20 ofert w cenie od 6.99 zł do 26.90 zł

Zakochani rozbitkowie

Julie Johnson Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Zakochani rozbitkowie (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Uncharted
Karolina Bochenek
Wydawnictwo Kobiece
Uncharted
Zakochani rozbitkowie (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Karolina Bochenek

Oficjalne recenzje i

Przetrwać i się nie zakochać

Link do recenzji

Napisana lekkim piórem, czyta się szybko, więc idealna na lato.

Bohaterowie są od siebie dość mocno zróżnicowani, do tego nie pojawia się ich wiele, co z jednej strony mi się podobało, a z drugiej męczyło. Relacja dwójki głównych bohaterów, jak dla mnie mocno naciągana, zdecydowanie za szybko się rozwijała, co jest minusem w tej historii.

Fabuła zapowiadała się lepiej,...

Książka bardzo lekka ale ciekawa. Szybko się czyta tylko jeden minus, że nie wiadomo czy bedzie kolejna część

Do przeczytania książki skłoniła mnie uwaga - piękna okładka :) uwielbiam historie których akcja dziejące się nad wodą.
Historia opisuje losy młodziutkiej Violet, to opowieść o przetrwaniu, radzeniu sobie w ciężkich warunkach, o bólu, cierpieniu, wierze, jak również o miłości ....
Książka mimo pięknej okładki nie należy do takich bardzo lekkich - przyznam, że podczas...

Fajna historia.

Pomimo jednego przeciągającego się wątku uważam, że książka była przepiękna i na pewno warta uwagi.

Do romansów, erotyki i romansów mam ambiwalentny stosunek. Staram się to jednak jakoś przełamać zwłaszcza latem, zaczytując się w czymś lekkim i przyjemnym. Czy Zakochani rozbitkowie tacy właśnie byli?
Violet zatrudnia się jako niania do opieki nad dzieckiem. Podczas lotu dochodzi do katastrofy samolotowej z której cało wychodzi ona, steward i fotograf o imieniu Beck....

Po opisie spodziewałam się czegoś więcej. Moim zdaniem nie ma tej książce nic nadzwyczajnego. Początek historii był trochę za długi, środek pokazał jej potencjał, ale koniec szybko go zgasił. Ot taka szybka lektura na wakacje.

Całkiem przyjemnie się czytało:) polecam:)

Fajne czytadło.

Fajna książka, lekko się czyta, przyjemna. Zakończenie mogło by być bardziej rozbudowane.

• 2019
  • 2020