Szalona noc

Christina Lauren Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Wild Seasons (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Dark Wild Night
Wild Seasons (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Krawczyk
przyjaźń uczucia miłość małżeństwo rozwód randki seks pożądanie

Słabiutka. Zero akcji, główna bohaterka irytująca, niezaradna. Nagle osiągnęła sukces, spełniły się jej marzenia i nie potrafi sobie z tym poradzić, gdyż teraz ma dużo pracy... No losie...ludzie mają większe problemy niż pominięcie dwóch terminów, a ta już panikuje! Główny bohater za to, jest niezdecydowany, podkochuje się w niej od dawna, ale nawet nie próbuje poderwać....

Jak dla mnie najgorsza z części. Polubiłam bohaterów ale cała otoczka komiksowego świata do mnie nie przemawiała ale to pewnie kwestia tego że nigdy nie byłam fanką komiksów i ten cały wątek był dla mnie poprostu nudny. Ale całą serię polecam jako lekką i nie wymagającą skupienia czy głębokich przemyśleń ;)

Flaki z olejem...mocno zawiodłam się na tej pozycji a cała seria zapowiadała się tak obiecująco. Lubię konkretnych bohaterów z charakterem a tutaj niestety ich zabrakło. Teraz mocno zastanawiam się czy sięgać po 4 cześć czy już odpuscic.

bardzo wciągająca opowieść, ekscytująca, emocjonalna, trzymająca w napięciu

Poprzednie części tej serii jakoś bardziej przypadły mi do gustu. Niby wszystko okej, ale później już trochę męczyła mnie ta książka. Wydaje mi się, że była najbardziej przewidywalna ze wszystkich. Zobaczymy jaka będzie kolejna część.

Można przeczytać jedną część i na niej poprzestać ale po co. W tej serii naprawdę warto przeczytać wszystkie części i to w odpowiedniej kolejności. Jako pierwszą parę miesięcy temu przeczytałam "Szaloną Noc" i była ok ale nie powaliła mnie dlatego nie poszłam od razu za ciosem by czytać resztę. Ale w końcu po którejś z opinii postanowiłam przeczytać Wild Seasons i zacząć od...

Najbardziej "życiowa" część serii, o ile romans w ogóle może być życiowy (nie okłamujmy się, nie są). Bohaterowie mają sensownie uargumentowane rozterki i problemy, można ich naprawdę polubić.

Romans ale także niezła nauka. Autorka chciała pokazać jak możemy skrzywdzić drugiego człowieka będąc skupionym tylko na sobie że po naszemu możemy przesunąć ważne i ważniejsze rzeczy na pierwszy plan od drugiego człowieka. Autorka pokazuje jak ważna jest równowaga we wszystkim co robimy bo wpływa to nie tylko na Nas samych.

Historia opisująca ostatnią parę, Lolę oraz Oliviera. Oni również po pijaki wzięli ślub w Vegas, ale nigdy nie poszli ze sobą do łóżka, zostali dobrymi przyjaciółmi i wzajemnie wspierają swoje kariery.

Książkę czytało mi się ciężko. Chociaż nie miałam problemu z uwierzeniem w ich związek (w przeciwieństwie do historii z tomu 1) to jednak ich historia zupełnie mnie nie...

Moja przygoda z serią ,,Wild Seasons" zaczęła się dosyć nietypowo, bo zaczęłam ją od drugiej części. W międzyczasie zorientowałam się, że chyba gdzieś brakuje mi paru informacji i postanowiłam nadrobić ,,Słodkie rozkosze" i mam teraz cały ogląd na tę serię. Jeśli jednak macie jakąkolwiek książkę z tej serii na półce, to nie martwcie się, że pogubicie fakty. Każda powieść z...

Dyskusje

• 2019