Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 26.36 zł

Jak przeżyć szkołę - poradnik nie tylko dla rodziców

Mateusz Kądziołka Wydawnictwo: Novae Res poradniki
Novae Res
szkoła nauka młodzież sukces kariera system nauczania oświata
poradniki
szkoła nauka młodzież sukces kariera system nauczania oświata

Już niedługo wrzesień i szkoła. I tu wychodzi nam na przeciw Wydawnictwo Novae Res z książką "Jak przeżyć szkołę". Sięgnęłam po tę pozycję ze względu na to, że córka idzie teraz do pierwszej klasy. Chciałam się w ten sposób trochę przygotować do tego tematu. Jeżeli ktoś się już interesował współczesną szkołą i tą tematyką to może nie będzie tu dla niego nic odkrywczego,...

• 2018r.
  • Recenzenckie