Skrzywdzona

Awake
literatura młodzieżowa
Karolina Pawlik
amnezja wypadek miłość tajemnice sekta

Jedna z najgorszych książek tego roku. Czytanie jej było naprawdę męczące. Fabuła niby była, ale niestety oderwana od rzeczywistości, pozbawiona głębszego sensu. Zdecydowanie odradzam.

Szczerze mówiąc zawiodłam się. W ogóle mnie nie porwała, za dużo uwagi kręciło się wokół miłości Scarlet i Noaha. Czułam się, jakbym czytała romans, a nie thiller na który liczyłam i który po opisie zapowiadał się naprawdę obiecująco.

Super książka. Nie mogłam przestać czytać. Naprawdę uwielbiam książki Preston tego typu!

Mimo że główne postaci w książce to nastolatki, uważam, że to świetna pozycja również dla dorosłych. Niejeden szeroko reklamowany thiller psychologiczny jest słabszy, niż ta książka.
Jest to historia szesnastoletniej dziewczyny o imieniu Scarlett, która nie pamięta żadnych wydarzeń ze swojego życia do momentu skończenia czterech lat. Rodzice opowiadają jej pewne rzeczy z...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Całkiem niezła książka, której główni bohaterowie mają naście lat, ale myślę, że spokojnie mogą sięgnąć po nią dorośli czytelnicy.
Trzymała w napięciu do tego stopnia, że nie mogłam się od niej oderwać.

'' NATASHA PRESTON ''
Jest to autorka której książki są związane z tematyka kryminału , sensacji a czasem nawet horroru .
'' Uwiezione '' , '' Będziesz moja '' , '' Skrzywdzone '' , '' Uwikłane '' to książki w których opisane są historie opowiadające o różnych grupach przyjaciół miedzy którymi wszystko jest dobrze , spędzają każdą wolna chwile razem , mieszkają ze sobą ,...

Z początku wydawała się ciekawa a im więcej się przeczytało tym bardziej mi się dłużyła,skończyłam czytać w połowie

„Skrzywdzona” to książka, która posiada bardzo obiecującą, przerażającą fabułę, która obraca się wokół dziewczyny z brakującymi wspomnieniami i sektą.

Powieść opowiada historię młodej dziewczyny o imieniu Scarlett, która jest bliska swoich 16 urodzin. Nastolatka nie pamięta niczego przed ukończeniem piątego roku życia. Rodzice mówią jej, że ma to związek z incydentem z...

Bohaterowie: 8/10
Akcja: 8/10
Sposób pisania autorki: 9/10
Okładka: 8/10
Kreatywność:8/10

Na półkach: , , , ,

Scarlett Garner nie pamięta nic sprzed swoich czwartych urodzin. Gdy tylko próbuje wydobyć z pamięci jakiekolwiek fragmenty wspomnień, ból głowy staje się nie do zniesienia. Powoli więc godzi się z tym, że jakaś jej część przepadła na dobre.
Kiedy w jej szkole zjawia się nowy uczeń, który próbuje pomóc Scarlett w odzyskaniu wspomnień, dziewczyna zakochuje się w nim bez...

Dyskusje

• 2018