Kolekcjoner kości

Jeffery Deaver Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Lincoln Rhyme (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
The Bone Collector
Lincoln Rhyme (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
2018-06-07
Konrad Krajewski

porywająca akcja, naprawde swietnie skonstruowana intryga, spedziłem miło czas z ta ksiazka, zdecydowanie warta przeczytania, ciekawy pomysł na głownych bohaterow i bardzo oryginalny. polecam

Lubię książki pana Jeffery'a Deavera, zawsze mnie czymś zaskoczą raczej na in plus, niż na in minus. Pomyślałam sobie więc, że zakończę rok 2020 książką tego autora którą zawsze chciałam przeczytać, dobre opinie, niezłe noty i wydawało się, ciekawy pomysł. Zabrałam się więc za czytanie i tak było w istocie, jednak mnie zaczęło gdzieś coś dzwonić że ja skądeś znam tę...

Fantastycznie się to czytało, jak większość książek tego autora. Takie fajne czytadło na ponure wieczory.

Nie jest zła, pomysł ciekawy, myślę, że gdybym przeczytała ją wiele lat temu, spodobałaby mi się.
M:o)

Za późno ją przeczytałem . Trzeba było to zrobić w latach 90 - tych . Oklepany temat . Zakończenie tradycyjne nic ciekawego . filmu nie oglądałem i tak pozostanie .

"Kolekcjoner kości" to pozycja bardzo wciągająca. Świetnie opisana jest technika śledcza.. Socjopota porywa i morduje bezlitośnie swoje ofiary. Ponadto pozostawia wskazówki dla policji, która musi szybko rozwikłać zagadki by zdąrzyć na czas i uratować porwaną. Pogoń za seryjnym mordercą i znalezienie jego kryjówki to klucz do zaprzestania ataków

Może nie jest to arcydzieło, ale na jesień dla rozrywki jak najbardziej. Dobrze się czyta, fabuła wciąga. Nie jestem weteranem gatunku, więc nie wypowiadam się odnośnie oryginalności generalnie na tle konkurencji, ale mnie osobiście kilka razy zaskoczyła.

Jeden z najlepszych kryminałów jakie czytałam. Okrutne morderstwa i wskazówki pozostawiane na miejscu zbrodni. Gra pomiędzy inteligentnym zabójcą a inteligentnym śledczym. Wartka akcja, bez przynudzania i zaskakujące zakończenie. Naprawdę bardzo polecam. Nie ma szans na nudę.

Lubię ten "gatunek" książek.Cos się dzieje, śledztwo itp. Cały czas z tylu mojej głowy chodził film i wstyd się przyznać, okazało się,że nie jest to ten o którym ciągle myślałam. Dzisiaj wieczorem więc będę nadrabiala zaległości filmowe 😂 Książkę wyjątkowo czytałam na czytniku i niestety nie lubię tej formy czytania.Moze dlatego mimo,że fabuła wciągnęła ja się wzbranialam...

Pierwsze spotkanie z autorem. Od razu mnie wzięło. Duży plus za tak nietypowego bohatera. Przecież to aż dziwne, że kogoś takiego można uczynić główną postacią – no, jedną z głównych. Nie mogę zapominać o dzielnej pomocnicy, która też przypadła mi do gustu.
Lincoln i Amelia tworzą niezwykły duet, nie będę się rozpisywał o samej fabule, bo czytelnicy, którzy wcześniej...

Dyskusje

4 354