Obsesja

Oficjalne recenzje i

A ty wziąłeś już swoje lekarstwo?

[ 26 ] Link do recenzji

Główna bohaterka to lekarka psychiatryczka, która przeważnie zachowuje się jak skończona kretynka. Nie wiem tylko czy autorka świadomie stworzyła taką postać, czy nie zdawała sobie z tego sprawy.

Wzięłam książkę w ciemno. Oceniłam ją po okładce. To kolejna książka w mojej biblioteczce o obsesyjnym wielbicielu. Nigdy nie czytałam lektur autorstwa pani Miszczuk. Jestem zadowolona, bo książka spełnia wszystkie moje oczekiwania co do tego typu lektur. Niebanalna, zaskakująca, nieoczywista. Tajemnica, która utrzymuje napięcie do ostatniej strony. Wiele niedokończonych...

Książka bardzo mi się spodobała mimo, iż to nie jest gatunek po który sięgam na co dzień, jednak tutaj w fabułę się bardzo wciągnęłam i chciałam wiedzieć co wydarzy się dalej. Zakończenie i rozwikłanie całej zagadki jest zaskakujące. Z pewnością sięgnę po drugi tom, ponieważ ten bardzo mnie zaintrygował.

Generalnie jestem fanką książek Katarzyny Bereniki Miszczuk. Zaczęłam od cyklu "Kwiat paproci" i później zaczęłam sięgać po kolejne egzemplarze. Niestety, najpierw sięgnęłam po "Paranoję" nie kodując, że to II tom cyklu... Nic to, można się odnaleźć bez problemu. Zniechęcona tym faktem dopiero 1,5 roku później przeczytałam "Obsesję". Obydwie książki tak samo wciągające i...

Niezły thriller, jednak dopiero po pewnym czasie mnie wciągnął. Zakończenie zaskakuje, co jest sporym plusem.
Ogólnie ok, ale bez większych rewelacji.

Katarzyna Berenika Miszczuk lubi eksperymenty literackie i nie widzi sensu narzucaniu sobie gatunkowych ograniczeń. Popularność zyskała dzięki serii Kwiat paproci, rozpoczynając namiętny romans z fantastyką,  dzięki której czytelnicy mogli odbyć intrygującą podróż w czasie. Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z prozą Katarzyny Bereniki Miszczuk, eksperymentując z jej...

Taka o, może być. Nadto nieskomplikowana fabuła i charakterystyka postaci. Dialogi na miarę mało wymagającego nastolatka. Zmęczyło mnie obcowanie z główną bohaterką.
Myślę, że poleciłabym komuś, kto na wakacjach przeczytał już wszystko, łącznie z etykietami kosmetyków i został bez lektury. W takiej sytuacji to będzie ok książka.

Po co ja to czytałam?!

Z miłości można stracić głowę. Spora dawka humoru i napięcia, idealne połączenie obyczajowki z dozą śledztwa i morderstw a to wszystko z udziałem lekarzy .

Nawet przez mikromoment nie podejrzewałam, kto jest mordercą. To było duże zaskoczenie.

Dyskusje

2 858