Nieodnaleziona

Patronat LC
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Cykl: Damian Werner (tom 1) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Filia
literatura polska mężczyzna miłość poszukiwanie thriller thriller psychologiczny
Damian Werner (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Mroczna strona

Oficjalne recenzje i

Materiał na bestseller czy kolejna książka o tym samym?

[ 62 ] Link do recenzji

Opinie [1 300]

Przed przeczytaniem powieści miałam dosyć duże oczekiwania. Po rozmowie Remigiusza Mroza z Wojtkiem Jagielskim w listopadzie, gdzie pisarz wspominał o planowanej powieści, która ma trafić na rynki światowe, nie mogłam doczekać się nowej książki. Seria z Chyłką i Zordonem jest zaskakująca i uwielbiam bohaterów, nie mogłam się od niej oderwać. Seria z Forstem była dla mnie...

Genialny thriller psychologiczny, od którego nie mogłam się oderwać. Bohater może że ufać tylko sobie i zostaje uwikłany w sieć intryg.
To jeden z lepszych thrillerów, jakie czytałam. Polecam, wielkie ukłony dla autora.

"Najwięcej łez wylewamy nie nad grobami tych, których najlepiej poznaliśmy, ale tych, którzy sprawili, że mogliśmy lepiej poznać samych siebie" - wiele pozytywnych słów słyszałam o twórczości pana Mroza, więc gdy dostałam w prezencie "Nieodnalezioną", zaczęłam czytać ciekawa jak sama odbiorę autora. Niestety nie był to dobry wybór na pierwszy kontakt - powieść przygniotła...

Pomysł na książkę dobry. Szkoda tylko, że po przeczytaniu jest zbyt wiele niewiadomych, niedociągnięć i braku spójności.
To moja pierwsza lektura tego autora i zastanawiam się czy warto sięgnąć po inną pozycję.

WOW! Bardzo mocna książka! Naprawdę mocna! Opis scen przemocy domowej - baaardzo wizualna. Pod koniec nie byłam w stanie tego czytać, i przewijałam po 5 stron by się to wreczcie skończyło. Bardzo trzyma w napięciu, co najmniej 3 "twisty", których nie przewidziałam....
Polecam wszystkim o mocnych nerwach i lubiących, akcje i niespodzianki!!!

Nie mam na liście przeczytanych książek zbyt wielu pozycji Remigiusza Mroza, ale czuję do nich coraz większą sympatię. Podczas czytania "Nieodnalezionej" emocji było mnóstwo, kilka razy otwierałam szeroko oczy z zaskoczenia a sceny przemocy domowej swoją realnością naprawdę poruszają i przerażają. Historia Damiana poszukującego swojej zaginionej narzeczonej potrafi...

Bardzo ciekawy początek książki oraz interesujące i zaskakujące zakończenie . Środek książki , jak dla mnie monotonny . Opisy przemocy domowej , wydają się być nie realne .

Przewrotna.

Jak na Mroza przystało książka nie idzie jednotorowo, tylko porusza wiele wątków. Czytałam ją z ogromnym zaciekawieniem, bo od pierwszych linijek wiedziałam, że Mróz nas czymś zaskoczy. Nie pomyliłam się.

Zdecydowanie polecam i biorę się za kolejną część.

Kompletnie nie kupuję tej historii. O ile na początku była ona ciekawa, to z każdym krokiem stawała się coraz mniej realna. Książka nie sprawiła, że uwierzyłam, że taka historia mogłaby zdarzyć się naprawdę.
Autor chciał poruszyć dwa ważne tematy: zaginięcia i przemoc domowa. Szkoda, że wyszło to tak słabo.

Dyskusje

11 128