Piekielna miłość

Książka warta przeczytania. Dużo się dzieje i ma zaskakujące zakończenie.

Świetna , druga część książki cały czas trzymała w napięciu. I oczywiście jestem mega zadowolona z zakończenia ;) Polecam polecam polecam!!

Czyta się dobrze, choć w niektórych momentach miałam dość głównej bohaterki i jej podejscia...
ale ogólnie polecam😉

Pierwsza część chyba była lepsza. W pewnym momencie te porwania i ucieczki zaczęły mnie już męczyć. Końcówka trochę zaskakująca, nawet kilka łez popłynęło... Jeżeli ktoś czytał pierwszą część, to mimo wszystko tą też powinien przeczytać.

Po przeczytaniu pierwszej części i po bardzo emocjonującym zakończeniu musiałam przeczytać drugą część. Muszę przyznać, że również mi się podobała. Autorka znowu zafundowała nam emocjonalny rollercoaster i niesamowite zwroty akcji. Książka wciąga, zaskakuje i nie pozwala oderwać się od lektury. Czyta się ją ekspresowo i lekko. Polecam.

Druga część seri mafijnej. Nie skłamałabym mówiąc że jeszcze lepsza od pierwszej! Zwroty akcji, zupełnie nie spodziewane dla czytelnika. Kiedy myślimy ze to juz koniec, że teraz już Wszytsko wiemy to nagle kolejne BOM.! Niesamowita książka. Jak zawsze głęboka ale nie przesadzona narracja Pozwalając wczuc się w rolę bohatera. W przypadku tej części możemy poznać zdanie nie...

Po genialnym ,pełnym emocji zakończeniu ,,Zakazanego układu'' jak wiele innych osób byłam ciekawa co wydarzy się w drugiej ,ostatniej części tej historii .Gdy w końcu trzymałam w ręku ,,Piekielną miłość' cieszyłam się jak dziecko.Niestety książka okazała się trochę gorsza od swojej poprzedniczki.

Akcja rozpoczyna się oczywiście w meksykańskim burdelu bo to tam Nicole...

Początkowo treść książki była dla mnie dość monotonna , ale już środek mocno mnie zainteresował , już nie wspominając o końcowych rozdziałach . Ostatni rozdział , podsumowanie , jakiś czas później , o nie , co się dzieje ale jednak nie ukrywam była radość , nie będę zdradzać czemu . Ale zakończenie takie na jakie czekałam . Książka mega , polecam .

Pierwsza i druga część mnie pochłonęła.
Heh uśmiałam się że wszyscy faceci lecą na jedną kobietę.
Spodziewałam się że zakończenie będzie zaangażowany ktoś jeszcze.
Polecam.

Dalsze losy bohaterów bywają męczące, abstrakcyjne sytuacje i zachowania. Książka ma też swoje dobre strony, niepewność zakończenia ich historii, fabuła bywa nieprzewidywalna.

Dyskusje

1 432